Page 1 of 1
Hul
Posted: 20:40 15. Oct 2008
by Godried
Jako Gnom - carodej nemohu pouzivat obycejnou hul,magicke jsou OK, je to nejaka chybka, nebo ta tak ma byt? Diky za odpoved.
Re: Hul
Posted: 20:49 15. Oct 2008
by cmon
myslím že má, protože gnom je malé postavy a nemůže používat velký zbraně...ta čarodějova hůl bude zřejmě nějak upravená
Re: Hul
Posted: 21:10 15. Oct 2008
by kucik
Je to tak. Hul je velka zbran a pulcici s ni neumej.
Re: Hul
Posted: 22:13 15. Oct 2008
by Morendred
Nesouvisi to primo s timto dotazem, ale.
Kouzelnik ma na 8. kruhu kouzlo "Cerna hul" a toto kouzlo lze seslat pouze na bojovou hul a ne na kouzelnickou hul. Nevim do jake miry je to zamer tvurcu NWN, ale prislo by mi normalni, kdyby toto kouzlo bylo mozne seslat prave na kouzelnickou hul.
Re: Hul
Posted: 22:17 15. Oct 2008
by Godried
Diky vsem za odpoved

Re: Hul
Posted: 08:16 16. Oct 2008
by Theogil I
Morendred wrote:Nesouvisi to primo s timto dotazem, ale.
Kouzelnik ma na 8. kruhu kouzlo "Cerna hul" a toto kouzlo lze seslat pouze na bojovou hul a ne na kouzelnickou hul. Nevim do jake miry je to zamer tvurcu NWN, ale prislo by mi normalni, kdyby toto kouzlo bylo mozne seslat prave na kouzelnickou hul.
Ono je toho víc, a myslím si že to asi záměr byl i když se nám nelíbí. Na kouzelnickou hůl nefungují feety typu zaměření na zbraň, vylepšené zaměření na zbraň, vylepšený kritický zásah atd.. Krom tohoto na ni nelze seslat právě ani to kouzlo "černá hůl" - prostě kouzelnické hole nejdou brány jako hole (ve smyslu bojovém). Na druhou stranu je možno do druhé ruky vzít štít což vypadá naprosto bombasticky třeba u trpaslíka ve fullplátu ..... takhle nějak jsem si vždycky představoval runmastra.
Re: Hul
Posted: 11:23 16. Oct 2008
by Awadar
Jen pro upřesnění aby nedošlo k nesrovnalostem – ten štít nebo jednoruční zbraň si ke kouzelnické holi vezmou jen velké postavy – gnóm a pulčík nikoliv
(ten runmág vypadá dobře i když si do druhé ruky vezmete kladivo)