Page 1 of 1

alchymie

Posted: 12:50 16. May 2007
by monstera
nefunguje vyroba Rhul - návod říka 2 ks chmele a nic. Ranunkula.

Posted: 23:24 16. May 2007
by Kiri
Pro vsechny bych dal nejvyssi trest a tim ybch stanovil vezeni do odvolani vladce...:Takze i k tem predeslim prispevkum (NPC postavy) VEZENI!!!!!!!! Souhlasim. odhlasovano. schvaleno. Aspon si Karel pobyde krapet v bani :) vezeni se musi nejak plnit, nebo aspon pranyr!!!!

Posted: 07:51 19. May 2007
by monstera
Kiri wrote:Pro vsechny bych dal nejvyssi trest a tim ybch stanovil vezeni do odvolani vladce...:Takze i k tem predeslim prispevkum (NPC postavy) VEZENI!!!!!!!! Souhlasim. odhlasovano. schvaleno. Aspon si Karel pobyde krapet v bani :) vezeni se musi nejak plnit, nebo aspon pranyr!!!!
Nejseš trochu mimo thema ??

Posted: 23:20 19. May 2007
by OneHeart
taky výroba Ziranu - stejná chyba jako u Rhulu

Posted: 15:01 20. May 2007
by OneHeart
výroba Sezard Root- po úspěšném vyrobení se nic neobjeví v invu (ale xp dostanu)

Posted: 00:14 09. Jul 2007
by melvik
opraveny vsecky 3, pokud nejaky recept nefunguje je treba nahlasit ktere ingredience jsou videt, at se nemuseji kontrolovat vsecky ( jak napsal monstera)