Page 1 of 2
Výheň na tavbu kovu
Posted: 16:06 16. Oct 2008
by Phantorris
Při čištění cínu v Tartenu mi najednou nešel dat castecne vycistený cín do výhně. Nejdřiv sem si myslel, že je chyba pouze v připojení takže sem chvilku pockal až se obnoví spojení, ale od te doby když dam cin do vyhne a zavru tak misto toho aby zacalo probíhat cisteni kovu tak se nic nestane cin zustane normálne ve výhni jak kdybych ho dal nekam do bedny. Na uhlí ale normálně reaguje.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 16:28 16. Oct 2008
by nomis_b
castecne vycisteny cin do vyhne = co ? neco s *%* ?
mel jsi spravne nastavenou teplotu na cisteni? nebyla teplota nastavena na legovani? to by pak odpovidalo stavu, kdy se pec chova "jako bedna".
Pracoval s tebou nekdo na te peci? delal nekdo neco s tou peci, byl si tam sam, udelal to 1 vyrobek, 10 vyrobek, delaly to vsechny, nebo jenom jeden?
Tohle sou veci, ktere bohuzel offline vyzkouset nejdou.. bohuzel nemam ted ten net, ale dneska bych mel bejt pripojeny v praci tak jestli to prectes, pls uschovej mi ten vyrobek tak do cca 19 hodin, kdyu z v praci nikdo nebude a ja se lognu do hry a podivam se na to.
btw uz pry se to nekomu jinemu stalo, je to casty jev?
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 16:46 16. Oct 2008
by Phantorris
vsechno bylo nastaveno spravne. pred tim jsem vycistil asi 5 nugetu cinu a pak se to najednou pri cisteni seklo. zkousel jsem jestli jde jenom o cin a nereaguje to ani na med takze predpokladam, ze to nepude s zadnym kovem, ale jak sem psal na uhli to normalne reaguje( *uhli se krasne rozhorelo*) ted pujdu zkusit jak jsou na tom v doubkove
jinak byl jsem tam sam a nedelal jsem nic jinak nez jak sem to delal mnohokrat pred tim
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 16:48 16. Oct 2008
by nomis_b
hm a jde pouzit "menu" ? Jestli jde treba nastavit teplotu na legovani? nebo pec proste "zamrzla" a nefunguje ani "zpet".
ze funguje uhli, by totiz melo zanmenat, ze script "on disturb" bezi, ale to jeste nemusi zanmenat, ze jede script "onclose".
Kazdopadne jestli funguje jina pec mi pomuze.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 17:00 16. Oct 2008
by Phantorris
tak menu funkuje normalne - nastavim teplotu, dam tam potrebne veci, zavru a nic. zkousel sem legovani a taky nefunguje.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 17:16 16. Oct 2008
by nomis_b
hm, tak ja se tam pak v tech 19 lognu a ukazes mi to . driv fakt nemuzu.. musim pracovat a hlavne mi tady furt nekdo trajda

Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 17:18 16. Oct 2008
by Phantorris
v doubkove to funguje v pohodě, takže se jedna asi akorat o ten tarten. jinak chces nechat ten cistenej cin u ktryho to prestalo fungovat nebo ho můzu dočistit v tom doubkove?
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 17:39 16. Oct 2008
by nomis_b
No jestli se to porouchalo u pridavani *%*, tak mi prosim jeden nechej. Pokud to vsak nechtelo zacinat zadny proces( tzn neudelal se vycisteny cin *23%* atd. ), tak ho muzes spotrebovat.
Vypada to, ze spolu stejne budem muset navstivit Tarten, abyh se podival, co je spatne a zda to blbne, i kdyz to zkusi jina postava.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 17:40 16. Oct 2008
by kucik
Můj tip je, že se jednou truhla prostě dvakrát otevřela aniž by se zavřela, nebo naopak. Stává se to kvůli lagům v připojení. V Singlu se to nedá odchytit nanejvýš procházet si script, představovat si různé možnosti chyb a zkoušet to udělat co možná nejrobustnější. Těžko říct, co se v těhlech případech stane, ale je třeba i možný, že truhla zůstane napořád(do resu) otevřená.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 18:03 16. Oct 2008
by nomis_b
To jako myslis, ze i po dani tlacitka "zavrit" se proste script "onclose" nespusti, protoze proste server to jednou spatne zavrel? To by asi znamenalo, ze s tim nenadelam vubec nic..
pokud se script "onclose" nezpusti, tak se neda nic zrobustnovat, ani ztencovat, kdyz by se nezpustil tak je to proste neresitelna smula

nebo mas Kuciku navrh, jak se to da resit (pripadna moznost ze sem to blbe pochopil se taky pocita

)
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 18:08 16. Oct 2008
by Phantorris
no potkal sem se tam se cmonem a tomu to tam taky nefunguje. no pred tim než to přestalo fungovat tak sem asi lagy měl takže to co psal kucik je asi docela mozny.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 18:35 16. Oct 2008
by Garett
Tak ted jsem zkousel v Tartenu slejvat cin a taky mi to nejde, ale druha pec na keramiku jede v pohode.
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 18:36 16. Oct 2008
by nomis_b
ta pec ma uplne jine scripty, takze to sem predpokladal. Ale diky za info. Sazel bych to na ten kucikuv NWN bug.. ale to by to bylo moc jednoduche

Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 18:43 16. Oct 2008
by Phantorris
tak já budu kolem 19:00 v tartenu
Re: Výheň na tavbu kovu
Posted: 19:21 16. Oct 2008
by kucik
Stava se to napriklad u persistentnich trezoru, kterej muzete omylem nechat otevrenej a proste ho pak uz nezavrete. Teoreticky by snad bylo mozny ten objekt zkopirovat a puvodni vymazat, ale nejsem si jistej, jestli to s placeablama jde.