Page 1 of 1

Meč

Posted: 19:52 17. Oct 2008
by orcbutcher
V toolsetu sem si vyrobil meč, už asi před dvěma měsícama a stejnou dobu ho mám. Má vlastnosti bonus k vylepšení +1 a zranění mečem 1k8, Nedávno se mi tam však objevil postih ke zranění -1, pokud to je záměr nějakého dmka tak dejte vědět ale jestli ne tak zkuste prosim poradit čím to může být, DÍK

Re: Meč

Posted: 19:53 17. Oct 2008
by Neithan1
Mas prasknuty mec.

edit : zajdi si ku kovarovi

Re: Meč

Posted: 19:55 17. Oct 2008
by orcbutcher
Tož to díky, sem fakt netušil, to se dá spravit u kováře že?

Re: Meč

Posted: 20:01 17. Oct 2008
by Neithan1
hej, ale skorej u Mecira v Karathe.

Re: Meč

Posted: 11:44 18. Oct 2008
by orcbutcher
už sem to u něj dal spravit, dik za radu.

Re: Meč

Posted: 10:28 20. Oct 2008
by nomis_b
Pro info:
Stejne veci se deji i zbrojim a jinym zbranim (vcetne rukavicim pro mnichy). Staci je spravit v opravarske truhle (za poplatek)