Page 1 of 1

Palica

Posted: 01:21 19. Oct 2008
by Skipp
Zdravíčko
Chcem sa spýtať na palicu ktorú nosí v shardonskom hajiku Elebril,je ina nez tie co sa daju kupit alebo vyrobit. Paci sa mi a chcel by som nou vybavit moju postavu,existuje nejaka moznost ako sa knej dostat???
Mám ja problémy že :oops:

Re: Palica

Posted: 09:53 19. Oct 2008
by kucik
Nejjednodussi bude, kdyz si ji udelas v toolsetu a pozadas nejaky DM, aby Ti ji hodilo do hry.

Re: Palica

Posted: 12:11 19. Oct 2008
by Skipp
Tak toolset hmm,to som si raz spustil ale nedopadlo to velmi produktivne,iba som v tom bludil,som z toho pekne ne mako:(

Re: Palica

Posted: 13:10 19. Oct 2008
by kucik
Dalsi moznost je pockat, az konecne udelam upravovani vzhledu veci. Ale hadam, ze to trochu potrva.