Page 1 of 1

železo x zlato

Posted: 16:34 19. Oct 2008
by Phantorris
V lokaci Krynské hory - severní soutězka - důl, když těžim rudu tak to vypisuje:
Podařilo se ti získat pěkný kus rudy železa
Získaný předmět: Nuget zlata

opravdu se v invu objeví nuget zlata a železo žádný

Re: železo x zlato

Posted: 16:40 19. Oct 2008
by Neithan1
Phantorris wrote:V lokaci Krynské hory - severní soutězka - důl, když těžim rudu tak to vypisuje:
Podařilo se ti získat pěkný kus rudy železa
Získaný předmět: Nuget zlata

opravdu se v invu objeví nuget zlata a železo žádný

myslim ze to pise vzdy iba zelezo.. naposledy som tazil Titan a furt to pisalo zelezo.. aj u striebra a zlata v krynskych horach aspon.

Re: železo x zlato

Posted: 16:47 19. Oct 2008
by Žorž
Tak vyškrtnem z oznamovací věty to "železa" a bude nejlíp a nejsnáze, co říkáš, Týme krafterský? :)

Re: železo x zlato

Posted: 16:49 19. Oct 2008
by Phantorris
Neithan1 wrote:
Phantorris wrote:V lokaci Krynské hory - severní soutězka - důl, když těžim rudu tak to vypisuje:
Podařilo se ti získat pěkný kus rudy železa
Získaný předmět: Nuget zlata

opravdu se v invu objeví nuget zlata a železo žádný

myslim ze to pise vzdy iba zelezo.. naposledy som tazil Titan a furt to pisalo zelezo.. aj u striebra a zlata v krynskych horach aspon.
nevim, je to mozny, já si toho všim ted u toho zlata

Re: železo x zlato

Posted: 17:30 19. Oct 2008
by Phantorris
Tak u mědi a cínu je to dobře.

Re: železo x zlato

Posted: 10:24 20. Oct 2008
by nomis_b
Tak tohle delal Melvik, mohl bych to opravit i ja, ale nejsem na svem komplu a odjizdim ted na tyden pryc.
Jestli ten script tedy nema Kucik, tak vam to tedy spravim az za tyden.
Tusim ze se to jmenuje:
cnrbash_onused