Page 1 of 1
Pro igora
Posted: 08:10 20. Oct 2008
by Tretas
tu jsou ty fotky...
Re: Pro igora
Posted: 08:19 20. Oct 2008
by kucik
Asi nemáš originálku -> nejsi registrovanej na bioware -> Přidej si do souboru HOSTS (někde v C:\windows\...) řádek
Code: Select all
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
Re: Pro igora
Posted: 08:25 20. Oct 2008
by Tretas
jako mě už jeden učet na tom jde, orccutcher jde normálně, ale jak si chci zapnout druhý tak to píše tohle
Re: Pro igora
Posted: 08:31 20. Oct 2008
by kucik
To je celkem jasný, protože dva účty se stejnym klíčem logicky nemůžou bejt registrovaný zároveň, takže tenhle asi registrovanej nemáš.
Přidej si do souboru C:\windows\system32\drivers\etc\host řádek
Code: Select all
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
Re: Pro igora
Posted: 09:28 20. Oct 2008
by DenGrasse
mně se podařilo založit si na bioware na jeden CD klíč víc účtů a nevim, že by to bylo nějak omezený.
nicméně, narazil jsem na zajímavý problém - nepodařilo se mi vytvořit účet DenGrasse - psalo to "účet nelze vytvořit". zkoušel jsem to z více kompů, ale ani na jednom se to nepovedlo.
nakonec jsem vlezl ne do hry, ale přímo na internetové stránky bioware a tam v jejich přihlašovací stránce jsem účet vytvořil normálně - ve hře funguje, vyzkoušeno.
Re: Pro igora
Posted: 10:05 20. Oct 2008
by kucik
Aha, někdo mi myslim řikal, že od jistý doby tam maj nějakou tvrdší kontrolu, než když jsem si tam kdysi dělal účet já.
Re: Pro igora
Posted: 12:24 20. Oct 2008
by igor
V tomdle se nevyznam, ale pokud ti to na webu nenapsalo u 2. účtu, že cd-key už někdo používá tak by ti Thalie měla jít.
Re: Pro igora
Posted: 14:35 20. Oct 2008
by Tretas
no jak se na to dívám tak asi zustanem s brachou na jednom učtu

ještě to skusím pozkoumat ale
Re: Pro igora
Posted: 14:41 20. Oct 2008
by Tretas
kucik wrote:To je celkem jasný, protože dva účty se stejnym klíčem logicky nemůžou bejt registrovaný zároveň, takže tenhle asi registrovanej nemáš.
Přidej si do souboru C:\windows\system32\drivers\etc\host řádek
Code: Select all
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
díky moc, nakonec mi tohle pomohlo a už mužu používat obadva učty, ještě doufám že to bude správně fungovat ve hře, v patek dojede bracha a založí si tam novou postavu tak potom uvidím a napíšu dyštak. DÍK MOC
Re: Pro igora
Posted: 20:37 23. Oct 2008
by Tretas
takže jo funguje to perfektně

dík za pomoc
Re: Pro igora
Posted: 19:01 22. Nov 2008
by Tretas
cus, hele muj kámoš má stejný problém, jenže mu to přepisování nefunguje, protože má Windows vista, neví někdo co s tím?
Re: Pro igora
Posted: 19:06 22. Nov 2008
by George
Tretas wrote:cus, hele muj kámoš má stejný problém, jenže mu to přepisování nefunguje, protože má Windows vista, neví někdo co s tím?
Jo, pořídit si XP

Re: Pro igora
Posted: 19:07 22. Nov 2008
by Tretas
už jsem mu radil, ale nějak se mu to nelíbilo

Re: Pro igora
Posted: 19:57 22. Nov 2008
by kucik
Zkus Kráťu. Zhruba před hodinou řešil stejnej problém.