Page 1 of 1

XP u Bossu

Posted: 14:28 20. Oct 2008
by Godried
Nevim jestli je to chybka,ci umysl, ale za bosse mam jen 1XP, jak v ruinach u ivory v dopeti, tak u samana obru i zlobru, zjisteno pred resem ve 14hod.

Re: XP u Bossu

Posted: 14:31 20. Oct 2008
by Neithan1
ja som mal este vcera za vodcu Yetiu 110 xp a dnes pred 14:00 to bolo tiez 1xp..

Re: XP u Bossu

Posted: 14:52 20. Oct 2008
by kucik
A u ostatních potvor se to chová jak?

Re: XP u Bossu

Posted: 15:15 20. Oct 2008
by Godried
rekl bych ze normalne, ale v doupeti v ruinach u ivory ty vyvolane potvory co lezli z toho "portalu" byli tez jen za 1XP.

Re: XP u Bossu

Posted: 15:17 20. Oct 2008
by kucik
Godried wrote:rekl bych ze normalne, ale v doupeti v ruinach u ivory ty vyvolane potvory co lezli z toho "portalu" byli tez jen za 1XP.
Za kolik jsi je měl předtím a co máš za rasu?

Re: XP u Bossu

Posted: 15:22 20. Oct 2008
by kucik
Jo, tak už mi došlo, kde je chyba. Vztahuje se to vážně jen na bosse. Omylem se tam u nich násobí nulou.

Re: XP u Bossu

Posted: 20:10 20. Oct 2008
by brib
My jsme teď taky s parťákem dostali po 1 XP za mravenčí matku u Doubkova...

Re: XP u Bossu

Posted: 20:12 20. Oct 2008
by human_wreck
Kucik už psal v jiném topicu, že to bude po restartu ve dvě hodiny v normálu.

Re: XP u Bossu

Posted: 21:51 25. Oct 2008
by cmon
pořád 1 exp

Re: XP u Bossu

Posted: 00:38 26. Oct 2008
by Anderson I
Potvrzuji, dnes dopoledne - mravenčí královna matka - 1xp.