Page 1 of 1
Karatha, platner
Posted: 16:56 16. May 2007
by kucik
Pri predelavani satu u platnere figurina zesili, pokud se nekdo pokusi zmenit robu. Neustale mizi a objevuje se.
Re: Karatha, platner
Posted: 16:58 16. May 2007
by Rejty
Je to porouchany - NEPREDELAVAT ROBY. Asi to odstranim a bude klid.
Posted: 17:04 16. May 2007
by Daanri
Jo bolo to tu uz napisane niekolkokrat ale tym zmazanim fora to asi zmizlo. Takze prec s tym kym sa to neopravi. Ak ste niekto stratili nake brnenie tak vratime.
Posted: 17:05 16. May 2007
by OneHeart
dále také po porvedené změně a zaplacení zlatejch kovář šaty nevrátí.
Hodilo by se mu vysvětlit, že krást cizí věci neni fér.
Posted: 17:10 16. May 2007
by Daanri
Vzdyt vravime ze je to pokazene sa to musi cele opravit. On si uz toho tolko nakradol ze az. Asi ho supneme nachvilu do vezenia.

Posted: 19:24 16. May 2007
by Daanri
Znova zopakujem....cely ten platner co sa tyka predelavania zbroji ci uz vzhladu alebo farbenia je buglej. Tabula tam chyba. Pracuje sa na oprave.
Posted: 19:30 16. May 2007
by kucik
Chapu, nicmene jde to puzivat i tak. Jak se jmenuje ta druha kuze/kov/latka? Prosim prosim.
Posted: 19:31 16. May 2007
by Daanri
To nevim presne ale neradim pouzivat...moze sa ti velmi lahko stat ze ti dana vec zmizne. Takze NEPOUZIVAT kym sa neopravi.
Posted: 19:45 16. May 2007
by kucik
Holt kdyz chce elfka vypadat dobre, musi riskovat zniceni satu.

Ale zdase, ze pokud se nehrabne do roby, tak vse funguje. Vazne nikdo netusite co by mohl byt opak ,,zakladni'' barvy?
Posted: 19:52 16. May 2007
by Rejty
ten stojan tam kdysi byval, ale pak zmizel s novou verzi nakyho cepu nebo ceho. Kdyz budes chtit predelat saty, tak si je udelej v toolsetu a posli nekteremu z DM postavu, ktera je ma v inventari a on ti je ve hre da...
Posted: 19:54 16. May 2007
by Sylmael
Prikazy ktore funguju:
kov 1
kov 2
latka 1
latka 2
kuze 1
kuze 2
alebo prvy kov, druhy kov.. atd
Posted: 23:19 16. May 2007
by Kiri
VEZENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A dal bych ho tam hned, prinesu mu kousek chleby jako symbol soucitnosti SK

:D:D VEZENI!!!!!!!!!!je tam stejn malo postava vubec, do vezeni nikdo nechodi tak aspon z RP duvodu bych tam nekoho supl

Posted: 08:33 17. May 2007
by Daanri
Posted: 09:19 17. May 2007
by Michal
Kiri, že ty chceš dosáhnout vyšší hodnosti na fóru za počet příspěvků. Ale to ještě bude na dlouho
