Page 1 of 1

Karatha, platner

Posted: 16:56 16. May 2007
by kucik
Pri predelavani satu u platnere figurina zesili, pokud se nekdo pokusi zmenit robu. Neustale mizi a objevuje se.

Re: Karatha, platner

Posted: 16:58 16. May 2007
by Rejty
Je to porouchany - NEPREDELAVAT ROBY. Asi to odstranim a bude klid.

Posted: 17:04 16. May 2007
by Daanri
Jo bolo to tu uz napisane niekolkokrat ale tym zmazanim fora to asi zmizlo. Takze prec s tym kym sa to neopravi. Ak ste niekto stratili nake brnenie tak vratime.

Posted: 17:05 16. May 2007
by OneHeart
dále také po porvedené změně a zaplacení zlatejch kovář šaty nevrátí.
Hodilo by se mu vysvětlit, že krást cizí věci neni fér.

Posted: 17:10 16. May 2007
by Daanri
Vzdyt vravime ze je to pokazene sa to musi cele opravit. On si uz toho tolko nakradol ze az. Asi ho supneme nachvilu do vezenia. :lol:

Posted: 19:24 16. May 2007
by Daanri
Znova zopakujem....cely ten platner co sa tyka predelavania zbroji ci uz vzhladu alebo farbenia je buglej. Tabula tam chyba. Pracuje sa na oprave.

Posted: 19:30 16. May 2007
by kucik
Chapu, nicmene jde to puzivat i tak. Jak se jmenuje ta druha kuze/kov/latka? Prosim prosim.

Posted: 19:31 16. May 2007
by Daanri
To nevim presne ale neradim pouzivat...moze sa ti velmi lahko stat ze ti dana vec zmizne. Takze NEPOUZIVAT kym sa neopravi.

Posted: 19:45 16. May 2007
by kucik
Holt kdyz chce elfka vypadat dobre, musi riskovat zniceni satu. :wink: Ale zdase, ze pokud se nehrabne do roby, tak vse funguje. Vazne nikdo netusite co by mohl byt opak ,,zakladni'' barvy?

Posted: 19:52 16. May 2007
by Rejty
ten stojan tam kdysi byval, ale pak zmizel s novou verzi nakyho cepu nebo ceho. Kdyz budes chtit predelat saty, tak si je udelej v toolsetu a posli nekteremu z DM postavu, ktera je ma v inventari a on ti je ve hre da...

Posted: 19:54 16. May 2007
by Sylmael
Prikazy ktore funguju:
kov 1
kov 2
latka 1
latka 2
kuze 1
kuze 2

alebo prvy kov, druhy kov.. atd

Posted: 23:19 16. May 2007
by Kiri
VEZENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A dal bych ho tam hned, prinesu mu kousek chleby jako symbol soucitnosti SK ;-) :D:D:D VEZENI!!!!!!!!!!je tam stejn malo postava vubec, do vezeni nikdo nechodi tak aspon z RP duvodu bych tam nekoho supl :D

Posted: 08:33 17. May 2007
by Daanri
Hmm navrhujem Daniela Williama do vezeni za spamovanie fora...aspon bude chvilu klud :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Posted: 09:19 17. May 2007
by Michal
Kiri, že ty chceš dosáhnout vyšší hodnosti na fóru za počet příspěvků. Ale to ještě bude na dlouho :lol: