Page 1 of 7

WWQ

Posted: 10:50 22. Oct 2008
by Krata
Kdo má zájem tak dnes večer zas pokračuju s demonana..

Re: Q

Posted: 12:01 22. Oct 2008
by Anderson I
Kdy a kde? To je nabídka, která se neodmítá ;-)

Re: Q

Posted: 12:21 22. Oct 2008
by Skipp
Anderson I wrote:Kdy a kde? To je nabídka, která se neodmítá ;-)
No mna hlavne zaujima otazka casu

Re: Q

Posted: 13:05 22. Oct 2008
by Krata
kolem 19:00 :)

Re: Q

Posted: 13:26 22. Oct 2008
by Anderson I
Krata wrote:kolem 19:00 :)
Bezva :D Předpokládám, že Ivory bude fajn?

Re: Q

Posted: 14:41 22. Oct 2008
by Pajule
mmm já ybch se ukázla , ale nevim nevim :roll: zda to vyjde :D :D :D

Re: Q

Posted: 15:09 22. Oct 2008
by Krata
no jasně.. Ivory by šlo

Re: Q

Posted: 15:35 22. Oct 2008
by Skipp
Sakra :(

Tak to tu nebudem,bo presne o takom čase mi začína koncert na ktorom velmi chcem byť,končí okolo 21:00 no a nevim jak to stiham možno sa mi podarí sa pripojiť okolo 22:00
Tak prijemnu zabavu prajem

Re: Q

Posted: 16:56 22. Oct 2008
by Tretas
no myslíte že bych se mohl přidat i když na prvním Q jsem nebyl? ale není to jisté...

Re: Q

Posted: 17:33 22. Oct 2008
by brib
Taky bych se rad zucastnil :-)

Re: Q

Posted: 18:28 22. Oct 2008
by Krata
Tahle událost hýbe celou Thalii.. klidně se přidejte i když jste nebyli od začátku, low lvl počítejte se skoro jistou smrtí pokud budete moc vepředu :)

Re: Q

Posted: 18:32 22. Oct 2008
by Pajule
mmmmmm tak se nedostavim..

Re: Q

Posted: 18:41 22. Oct 2008
by Neithan1
Krata wrote:Tahle událost hýbe celou Thalii.. klidně se přidejte i když jste nebyli od začátku, low lvl počítejte se skoro jistou smrtí pokud budete moc vepředu :)
jojo pocitajte stym, high levele stym pocitaju tiez :D :D

Re: Q

Posted: 18:47 22. Oct 2008
by Tretas
:mrgreen: jo já jsem sice jen 13 lvl ale i tak si jdu zahrat, už se těším, takže v ivory že?

Re: Q

Posted: 18:48 22. Oct 2008
by Neithan1
Tretas wrote::mrgreen: jo já jsem sice jen 13 lvl ale i tak si jdu zahrat, už se těším, takže v ivory že?
Tretas wrote: že