Page 1 of 7
WWQ
Posted: 10:50 22. Oct 2008
by Krata
Kdo má zájem tak dnes večer zas pokračuju s demonana..
Re: Q
Posted: 12:01 22. Oct 2008
by Anderson I
Kdy a kde? To je nabídka, která se neodmítá

Re: Q
Posted: 12:21 22. Oct 2008
by Skipp
Anderson I wrote:Kdy a kde? To je nabídka, která se neodmítá

No mna hlavne zaujima otazka casu
Re: Q
Posted: 13:05 22. Oct 2008
by Krata
kolem 19:00

Re: Q
Posted: 13:26 22. Oct 2008
by Anderson I
Krata wrote:kolem 19:00

Bezva

Předpokládám, že Ivory bude fajn?
Re: Q
Posted: 14:41 22. Oct 2008
by Pajule
Re: Q
Posted: 15:09 22. Oct 2008
by Krata
no jasně.. Ivory by šlo
Re: Q
Posted: 15:35 22. Oct 2008
by Skipp
Sakra
Tak to tu nebudem,bo presne o takom čase mi začína koncert na ktorom velmi chcem byť,končí okolo 21:00 no a nevim jak to stiham možno sa mi podarí sa pripojiť okolo 22:00
Tak prijemnu zabavu prajem
Re: Q
Posted: 16:56 22. Oct 2008
by Tretas
no myslíte že bych se mohl přidat i když na prvním Q jsem nebyl? ale není to jisté...
Re: Q
Posted: 17:33 22. Oct 2008
by brib
Taky bych se rad zucastnil

Re: Q
Posted: 18:28 22. Oct 2008
by Krata
Tahle událost hýbe celou Thalii.. klidně se přidejte i když jste nebyli od začátku, low lvl počítejte se skoro jistou smrtí pokud budete moc vepředu

Re: Q
Posted: 18:32 22. Oct 2008
by Pajule
mmmmmm tak se nedostavim..
Re: Q
Posted: 18:41 22. Oct 2008
by Neithan1
Krata wrote:Tahle událost hýbe celou Thalii.. klidně se přidejte i když jste nebyli od začátku, low lvl počítejte se skoro jistou smrtí pokud budete moc vepředu

jojo pocitajte stym, high levele stym pocitaju tiez

Re: Q
Posted: 18:47 22. Oct 2008
by Tretas

jo já jsem sice jen 13 lvl ale i tak si jdu zahrat, už se těším, takže v ivory že?
Re: Q
Posted: 18:48 22. Oct 2008
by Neithan1
Tretas wrote:
jo já jsem sice jen 13 lvl ale i tak si jdu zahrat, už se těším, takže v ivory že?
Tretas wrote: že