Page 1 of 1
vykupci polotvaru v Cech obchodniku
Posted: 11:34 23. Oct 2008
by Garett
Je zamer aby vykupci polotvaru nevykupoval pruty legovaneho kovu (zkousel jsem prodat pruty cinu a medi) nebo je to chyba?
Re: vykupci polotvaru v Cech obchodniku
Posted: 20:09 23. Oct 2008
by nomis_b
a zkousel si je delit?? melo by totiz normalne fungovat prodavani vseho vyrobeneho z craftu (co ma 100%). Bohuzel je problem u veci, ktere se stackuji. U tech totiz pri rozdeleni stacku dochazi ke smazani promenych (u tech nove vytvorenych balicku) a tim padem je obchodnik nerozezna k vykupu.
P.S: je na to maly trik. Vezmete vec, kterou ste rozdelili a polozte ji na zem(novy balicek). V inventari mejte jenom originalni balicek (s promenyma) a kdyz zvednete ze zeme vec, kterou ste tam polozili stackne se to dohromady s originalni a promennou budou mit dohromady, daji se tedy prodat.
btw pro vyrobu nema vliv, zda jdou prodat, zda sou stackle, ci ne. Vyrobek nepotrebuje promenne znicitelne stackem.
P.S2: nefunguje to , kdyz ten stack rozdelis vicekrat.. potrebujes alespoin jeden original, kterej promenne ma. (tedy kdyz si nejake oddelal ze stacku a budes vyrabet dal, stacknou se k tem bez promennych. Je tedy dobre dat vse na zem, udelat uplne novy a vsehcny je pobrat do inventare k tomuto novemu vyrobku)
btw: perzist truhla take nici promenne.
Re: vykupci polotvaru v Cech obchodniku
Posted: 21:12 23. Oct 2008
by kucik
Na stackovaci veci proste nemuzes davat promenny.
Re: vykupci polotvaru v Cech obchodniku
Posted: 21:39 23. Oct 2008
by Garett
diky, zkusim udelat novy, snad to potom pujde.
Re: vykupci polotvaru v Cech obchodniku
Posted: 08:09 24. Oct 2008
by nomis_b
kucik wrote:Na stackovaci veci proste nemuzes davat promenny.
njn ale to chces mit pruty kovu nestackovatelne a 10 prutu urciteho kovu ti pak uplne zapraska inventar?
jako kuze ani drevo se nestackuje, takze to klidne muzu predelat, aby to stackovatelne nebylo.. jen se bojim, jestli to nebude spis ke zhorseni situace. Doufam, ze pruty se zacnou pekne zpracovavat dalsimi crafty (napr zlatnikem).
Re: vykupci polotvaru v Cech obchodniku
Posted: 09:58 24. Oct 2008
by kucik
Spíš jde o to, co za proměnný tam vlastně potřebuješ udržovat?
Re: vykupci polotvaru v Cech obchodniku
Posted: 18:44 26. Oct 2008
by nomis_b
cenu pro urceni vykupu. Je pravda, ze by se to mohlo brat podle res refu a tagu veci, co se vykupuje, ale diky opravdu velkeho mnozstvi druhu vyrobku kontrolovat kazdou vec z inventre, zda neni nahodou vyrobek craftu.. jen ve zlatnictvi je vice nez 2x12x15 vyrobku. Proto kontroluju jedinou promennou int s napsanou cenou.