Page 1 of 2

HP

Posted: 22:04 23. Oct 2008
by Jachym
Bohužel už asi min potřetí za sebou se mi stalo že jsem při nasazení levlu dostal jen 6 nebo 7 bodů života - HP (místo 12). To ani tak nenaštve jak příjde líto.

Re: HP

Posted: 22:33 23. Oct 2008
by Marvin
Neblazni :shock:

Re: HP

Posted: 22:35 23. Oct 2008
by pepa48
co na to říct...

Re: HP

Posted: 22:41 23. Oct 2008
by kucik
Ošklivá, zlá kostko!

Re: HP

Posted: 22:57 23. Oct 2008
by Neithan1
Edit : Jachyme, co sledujes tymto tematom ? Nechapem to ja a ani nemusim predpokladat ze to nechapu aj ostatny, co sa stalo ? Dostal si menej zivota nez by sis prial ? Ja by som si prial jachtu a tiez ju nemam, DOSPEJ

Re: HP

Posted: 22:58 23. Oct 2008
by Skipp
Tu sa musim aj ja prihovorit..resp. spytat..pri novom lvl mi pri poslednom vypise ukaze
"získaná výdrž:???"

Tak co to je?

Re: HP

Posted: 00:12 24. Oct 2008
by pepa48
Skipp wrote:Tu sa musim aj ja prihovorit..resp. spytat..pri novom lvl mi pri poslednom vypise ukaze
"získaná výdrž:???"

Tak co to je?
nejsou to skryté HP? btw jseš si jistej že je tam opravdu napsané "výdrž"?

Re: HP

Posted: 02:13 24. Oct 2008
by Phantorris
Jachym wrote:Bohužel už asi min potřetí za sebou se mi stalo že jsem při nasazení levlu dostal jen 6 nebo 7 bodů života - HP (místo 12). To ani tak nenaštve jak příjde líto.
Život je zlej a nespravedlivej. :wink:

Re: HP

Posted: 04:38 24. Oct 2008
by Kiri
ja bych chtel vedet esli dodelam skolu a budu mit stastny a spokojeny zivot :(((

Re: HP

Posted: 06:43 24. Oct 2008
by Tretas
no vždyť to je jedno ne? lvl není o tom kolik dostaneš životů, ale že tvoje postava zesílí. a jen tak pro zajimavost Hant dostává na lvl jen 5 hp :) a to skoro na každém

Re: HP

Posted: 07:03 24. Oct 2008
by Krata
Já to nikdy neřešil

Re: HP

Posted: 07:30 24. Oct 2008
by Gorrgorroth
To mě poser, šak to nedá dycky stejně.....a i kdyby míň tak co, náhoda je náhoda.

Re: HP

Posted: 13:23 24. Oct 2008
by Anderson I
Tak já Jáchyma naprosto chápu. Když to hodí postavě, co přichází do přímého boje 3x za sebou minimum, tak to prostě neskutečně naštve. Je to něco na způsob ECL penalizace. Přijde mi, že vydrží víc postava šťastlivce, než ta s vysokou statistikou.
Ale fajn, nic není ideální, prostě je to takhle nastavené, nezbývá, než se s tím smířit.

Re: HP

Posted: 14:31 24. Oct 2008
by Rejty
Zivot je nespravedlivej... :cry:

Re: HP

Posted: 22:51 24. Oct 2008
by igor
Mě to taky dávalo náhodně asi 12 levelů skoro pořád minimum, blbá náhoda. Ale na vyššim lvlu to už moc nehraje roli.