Page 1 of 3

banditi u karathy

Posted: 08:34 26. Oct 2008
by Aznar
uz se to tu resilo, ale po posledni zkusenosti si dovolim to zas trochu nakousnout :mrgreen:
fakt nevim jestli by se tohle melo objevovat na tak frekventovany ceste, byt v noci, a v tesny blizkosti strazi...
uznavam, ze to je do jisty miry moje chyba, vedel sem, ze tam je silnejsi spawn a risknul to, ale zas az tak brutal sem to necekal :mrgreen:
bandita.JPG

Re: banditi u karathy

Posted: 10:49 26. Oct 2008
by igor
:lol: Drsný

Re: banditi u karathy

Posted: 12:16 26. Oct 2008
by jaara
huh :shock:

Re: banditi u karathy

Posted: 12:32 26. Oct 2008
by pepa48
tak smrtící kouzla ve hře byly jsou a budou, holt prostě smůla...

Re: banditi u karathy

Posted: 12:34 26. Oct 2008
by Aznar
no jakoze at jsou, ale na ceste z karathy do ivory?
a pak omezeni kouzel na thalii plati jenom pro postavy? ze vylepsena neviditelnost dava normalne kryt 30% pro hrace a 50% pro monstra?

Re: banditi u karathy

Posted: 13:10 26. Oct 2008
by jaara
Aznar wrote:no jakoze at jsou, ale na ceste z karathy do ivory?
a pak omezeni kouzel na thalii plati jenom pro postavy? ze vylepsena neviditelnost dava normalne kryt 30% pro hrace a 50% pro monstra?
Hm, to je divne..

Re: banditi u karathy

Posted: 21:42 26. Oct 2008
by monstera
Aznar wrote:uz se to tu resilo, ale po posledni zkusenosti si dovolim to zas trochu nakousnout :mrgreen:
fakt nevim jestli by se tohle melo objevovat na tak frekventovany ceste, byt v noci, a v tesny blizkosti strazi...
uznavam, ze to je do jisty miry moje chyba, vedel sem, ze tam je silnejsi spawn a risknul to, ale zas az tak brutal sem to necekal :mrgreen:
bandita.JPG
Se silnějším spamem banditů u Karathy si to Sandra rozdává až od 15 lvl klerika ! dříve když ho uviděla, tak prchala....... Ga , která je dvakrát vyšší level než Grul, by si s nima netroufala bojovat....

Re: banditi u karathy

Posted: 22:42 26. Oct 2008
by Aznar
monstera wrote:Ga , která je dvakrát vyšší level než Grul
no Ga asi nikdy nepotkala Grula :mrgreen:
nastesti pro ni :lol:

Re: banditi u karathy

Posted: 22:54 26. Oct 2008
by Krata
No tohle je možná trochu přehanný vzhledem k tomu že to je fekventovaná cesta.. proč by tam nemohli být zloději ale at nesjou tak silní

Re: banditi u karathy

Posted: 08:19 27. Oct 2008
by Aznar
jj to je presne to proc sem tohle tema zas otviral :-)
prvni vec k zamysleni, tedy presne to co psal Krata, at tam banditi jsou, ale banditi se smrticim kouzlem je trochu moc, Grul neni zrovna zadny tintitko a pokud by ho bandita nezabil jednim kouzlem, tak by ho sundal Grul...

no a druha vec, kterou jsem naznacil ja, nejsem si uplne jistej, ze thalijsky omezeni kouzel plati i pro monstra, minimalne pro vylepsenou neviditelnost neplati, ale to je jenom muj dohad, krome tohohle pripadu sem si toho nikdy nevsimnul

Re: banditi u karathy

Posted: 17:48 27. Oct 2008
by monstera
Aznar wrote:
monstera wrote:Ga , která je dvakrát vyšší level než Grul
no Ga asi nikdy nepotkala Grula :mrgreen:
nastesti pro ni :lol:
NO zdá se že Grul co jsem ho neviděl, trochu poporost, ale stále 12 je víc než 9 ....

Re: banditi u karathy

Posted: 18:24 27. Oct 2008
by Aznar
9 ceho? stop nebo snad metru? :shock: nebo nejaky jiny jednotky myslis?

Re: banditi u karathy

Posted: 18:25 27. Oct 2008
by Neithan1
Aznar wrote:9 ceho? stop nebo snad metru? :shock: nebo nejaky jiny jednotky myslis?
asi levelovu jednotku mysli

Re: banditi u karathy

Posted: 18:26 27. Oct 2008
by Lord_Berserk
Aznar wrote:9 ceho? stop nebo snad metru? :shock: nebo nejaky jiny jednotky myslis?
ze by level ? :mrgreen:

Re: banditi u karathy

Posted: 18:30 27. Oct 2008
by Aznar
Lord_Berserk wrote:
Aznar wrote:9 ceho? stop nebo snad metru? :shock: nebo nejaky jiny jednotky myslis?
ze by level ? :mrgreen:
fiha tak to slysim prvne ze by se velikost postavy merila na levely :o
a to plati v i realu? by me zajimalo jakej sem ve skutecnosti level :mrgreen: