Page 1 of 1

/pc prikazy

Posted: 13:40 27. Oct 2008
by Neithan1
Par dni spat tieto hru-ulahcujuce hlasky prestali fungovat, vie sa uz o tom ?

edit: napisem do "mluvit" : /pc emo ,ale akurat to vyskoci nad sigurda ako keby normalne hovoril.

Re: /pc prikazy

Posted: 02:25 28. Oct 2008
by kucik
Chjo, takze mi zas nekdo presmahnul posledni zmeny.

Rejty? :evil:

Re: /pc prikazy

Posted: 09:34 28. Oct 2008
by Rejty
To byl urcite Jaara. :mrgreen: