/pc prikazy
Posted: 13:40 27. Oct 2008
Par dni spat tieto hru-ulahcujuce hlasky prestali fungovat, vie sa uz o tom ?
edit: napisem do "mluvit" : /pc emo ,ale akurat to vyskoci nad sigurda ako keby normalne hovoril.
edit: napisem do "mluvit" : /pc emo ,ale akurat to vyskoci nad sigurda ako keby normalne hovoril.