Page 1 of 1

prodavač mul v Ivory

Posted: 09:43 28. Oct 2008
by zuuzza
Prodvavč mul v Ivory nepronajímá muly - normálně to vezme 100zl, ale žádná mula se mi nepronajme... :?

Re: prodavač mul v Ivory

Posted: 16:06 28. Oct 2008
by Marvin
Tato chybicka tu uz je od wipu, predpokladam ze bude opravena novymi hakmi, nie? :)

Re: prodavač mul v Ivory

Posted: 16:21 28. Oct 2008
by kucik
Spis to nekam zapadlo zapomenuty. Kouknu na to.