Page 1 of 1
prodavač mul v Ivory
Posted: 09:43 28. Oct 2008
by zuuzza
Prodvavč mul v Ivory nepronajímá muly - normálně to vezme 100zl, ale žádná mula se mi nepronajme...

Re: prodavač mul v Ivory
Posted: 16:06 28. Oct 2008
by Marvin
Tato chybicka tu uz je od wipu, predpokladam ze bude opravena novymi hakmi, nie?

Re: prodavač mul v Ivory
Posted: 16:21 28. Oct 2008
by kucik
Spis to nekam zapadlo zapomenuty. Kouknu na to.