Drow.
Posted: 10:36 28. Oct 2008
Zdravim všechny zde přítomné. Napadlo mě že bych se k vám přidal.
Chtěl jsem hrát v podtemnu. Ale nechce se mi hrát sám.
Otázka je prostá. Hraje někdo jiný ještě drowa??
Chtěl jsem hrát v podtemnu. Ale nechce se mi hrát sám.
Otázka je prostá. Hraje někdo jiný ještě drowa??