Page 1 of 1

Drow.

Posted: 10:36 28. Oct 2008
by Calcathea
Zdravim všechny zde přítomné. Napadlo mě že bych se k vám přidal.

Chtěl jsem hrát v podtemnu. Ale nechce se mi hrát sám.

Otázka je prostá. Hraje někdo jiný ještě drowa??

Re: Drow.

Posted: 11:09 28. Oct 2008
by Rejty
V soucasne dobe jsou v podtemnu dve rodiny - drowska rodina N´Abarn, ktera ted moc nefunguje a drowska rodina Arkenvirr, ktera se nedavno rozjela a co sem koukal, tak tam lidi hrajou. Dam ti pristup na forum podtemna a muzes se s nima domluvit.

Re: Drow.

Posted: 11:18 28. Oct 2008
by Calcathea
Diky... kdyžtak to tu smazni.