Page 1 of 1
Rýžovník
Posted: 18:38 28. Oct 2008
by human_wreck
Nevím, jestli už to někdo psal. Nenašel jsem to.
V lokaci Alwariel - ostrůvky (v jihozápadní části) jsou tři rýžovníky. Postava je může normálně obírat a vypisuje to úspěch/neúspěch, ale při ůspěšném picku to nehodí žádnou surovinu (rýži) do inventáře.
Re: Rýžovník
Posted: 19:46 29. Oct 2008
by nomis_b
tak to vyoada ze byla smazana z palety. craft : jidlo se zatim ani neplanuje, takze to mozna bylo shledano za bezpredmetne.
Re: Rýžovník
Posted: 21:23 29. Oct 2008
by kucik
Abych byl presnej. Jidlo se planuje, ale zatim je tak nejak hodne vzadu.
Re: Rýžovník
Posted: 21:26 29. Oct 2008
by Tretas

no myslím že jídlo tak nespěchá, vždyť ono když si člověk nechce zahrat (např. s nějakým dalším hráčem) tak nema cenu jídlo vyrábět, protože si ho koupit vyjde levnějc.
Ale když tak o tom mluvím nebylo by lepší po zavedení craftu potraviny zvýšit ceny potravin v hospodě? Ať se ten craft aspoň trochu ujme

Re: Rýžovník
Posted: 21:40 29. Oct 2008
by kucik
To jidlo a vareni by mela byt spis takova RP hracicka. Zadny velky vydelavani, proste jen muze kuchar sklizet obdivne pohledy za svoje vytvory. Ale to je cele zatim ve hvezdach.
Re: Rýžovník
Posted: 17:49 12. Nov 2008
by kaz
Takze dneska jsem asi prisel na to

ze nektere rostlinky, jako kukurice, jecmen, zito, ryzovnik, psenice a mozna i nektere jine jdou sice sbirat, ale nic se nezobrazi v inventari. Rekl bych ze se to tyka cele Thalie.
Pisu to sem pro ty, ktere to prekvapi stejne jako me.

Re: Rýžovník
Posted: 18:31 12. Nov 2008
by Tretas
mě to ani nějak nepřekvapuje

stejně k čemu by ti to bylo?

Re: Rýžovník
Posted: 20:12 12. Nov 2008
by kaz
Tretas wrote:mě to ani nějak nepřekvapuje

stejně k čemu by ti to bylo?

No kdysi davno, kdyz byl svet jeste mlady a nebylo remesel ani podpurnych q, a nove zrozeny hrdina se bal odbocit z cesty aby ho neco nesezralo, bylo sklizeni poli mym dennim chlebem
*rozhlizi se jestli neuvidi zuriveho sedlaka*
Re: Rýžovník
Posted: 20:17 12. Nov 2008
by kucik
Nepujde sbirat asi vetsina veci ze zemedelstvi a jelikoz ani neni duvod je sbirat, tak asi ani sbirat nepujdou.
Re: Rýžovník
Posted: 22:10 12. Nov 2008
by Morendred
Duvod existuje

. Dal se na nich cvicit sber, jenze byly strasne tezky tak jsem to nepraktikoval

Re: Rýžovník
Posted: 13:46 13. Nov 2008
by DenGrasse
některý se dají jíst, já bych je nechal - vadí to něčemu?
Re: Rýžovník
Posted: 14:00 13. Nov 2008
by kucik
Problém je, že už většina nejspíš není v paletě.