Page 1 of 1
alchymie
Posted: 19:35 28. Oct 2008
by Salyr
moji mili kamaradi mozna ze sem vlezlej a davam to do spatny sekce ale ja uz fakt nevedel kam to mam dat.
takze bych si pral vedet pokud to bude mozny kdy by meli byt hotovy upravy alchymystickych veci.rad bych si koupil alchymisticky ohen ale jaksy v zadny mobchode neni.
diky
Re: alchymie
Posted: 19:40 28. Oct 2008
by kucik
Alchymisticky ohen? Co to je?
Re: alchymie
Posted: 19:47 28. Oct 2008
by Aznar
ohen na zbran
Re: alchymie
Posted: 19:54 28. Oct 2008
by kucik
Alchymisti ho vyrabej. V obchode nevim, jestli je.
Re: alchymie
Posted: 20:12 28. Oct 2008
by Salyr
mozna ze je to vyuzivani OOC v IC zalezitostech ale jak mam donutit alchymistu aby m iho udelal?nebo kterej aspon to ma na praci?
Re: alchymie
Posted: 20:27 28. Oct 2008
by Prometheus
Proste musis najst nejakeho hraca ktory sa zaobera alchymiou a vie dany lektvar pripravit.A niektory toho vedia hodne

Re: alchymie
Posted: 20:31 28. Oct 2008
by Salyr
nadhera ted to jen jnejak ziskat i IC

Re: alchymie
Posted: 08:05 03. Feb 2009
by Sveneld
hele chtel sem se zeptat jestli by slo udelat stackovani ghulich jater? jsem z toho ted objevil jeden zajimavy lektar

Re: alchymie
Posted: 09:39 03. Feb 2009
by paja13
Salyr wrote:nadhera ted to jen jnejak ziskat i IC :D
kouk ses trebas na nastenky? co ja vim tak tam je inzerat na kdejaky mazani uz par tydnu a neni jedinej :o)
oprava: jen si nachystej dost penez nebo surovin nejsou to levny veci :o/
Re: alchymie
Posted: 20:03 03. Feb 2009
by kucik
Sveneld wrote:hele chtel sem se zeptat jestli by slo udelat stackovani ghulich jater? jsem z toho ted objevil jeden zajimavy lektar

Tenhle typ itemu se stackovat neumi.
Re: alchymie
Posted: 10:52 04. Feb 2009
by DenGrasse
Jak to? Sem myslel, že to všechno de nastavit v hacích... množství na jednom poli v invu je tam přece kolonka, ne?
Re: alchymie
Posted: 14:14 04. Feb 2009
by kucik
Jo, ale tim bych to nastavil pro vsechny tyhle predmety 2x2 pole.
Re: alchymie
Posted: 10:56 05. Feb 2009
by DenGrasse
no, jenom pro příslušný baseitem, ne? a s trochou kumštu (který já nemám

) by šlo vyrobit ten baseitem jinej...
Re: alchymie
Posted: 11:28 05. Feb 2009
by kucik
To samozřejmě je možný a bylo by to i dost praktický a užitečný, ale znamenalo by to předělávat všechny ty předměty v paletě. Kdyžuž by se něco takovýho dělalo, tak by chtělo dobře rozmyslet, co všechno má mít svůj baseitem.
Re: alchymie
Posted: 11:45 06. Feb 2009
by DenGrasse
Njn
(kdybys s tim chtěl nějak pomoct tak řekni, snad na jaře bude víc času...)