Page 1 of 1
Za bossy stale 1 exp
Posted: 10:24 29. Oct 2008
by Hacanus
nacelnik ohnivcu, samice snezneho tigra, prastary ledovy medved, vudce Yetti i vudce orku vsichni jsou zas 1 exp uz par dni..bude oprava???
Re: Za bossy stale 1 exp
Posted: 10:27 29. Oct 2008
by Rejty
Jsi si jisty, ze to je stale? Kucik to vcera opravoval...
Re: Za bossy stale 1 exp
Posted: 10:54 29. Oct 2008
by Hacanus
No vcera kolem obeda to jeste bylo tak, skusim dnes uvidim "D
Re: Za bossy stale 1 exp
Posted: 11:15 29. Oct 2008
by human_wreck
Stále 1 exp .) Třeba po restartu bude líp.
Re: Za bossy stale 1 exp
Posted: 11:25 29. Oct 2008
by kucik
WTF? Vždyť jsem to už dvakrát opravoval. Tak já se na to podivám večer ještě jednou, ale nějak nechápu, co to zase mohlo přepsat.
Re: Za bossy stale 1 exp
Posted: 13:49 29. Oct 2008
by Hassan
Presne tak blbne to stale a stale

Re: Za bossy stale 1 exp
Posted: 18:10 29. Oct 2008
by jaara
typicka chyba prevodu float integer
Re: Za bossy stale 1 exp
Posted: 18:13 29. Oct 2008
by kucik
Ne, neni. Jde o to, že se tam násobi proměnou, která se nastavuje jenom dynamickýmu spawnu. Tzn. Bossové jí maj 0.
Měl jsem tam proti tomuhle ochranu už dřív, ale někdo jí zakomentoval. Nebyl jsi to náhodou ty?
