Page 1 of 1

Prastary ledni medved

Posted: 11:41 17. May 2007
by Hassan
Nepadaji za nej zadne expi! :lol:

Posted: 12:21 17. May 2007
by igor
To už delší dobu ;-) Nemáš ho zabíjet kvůli expům ale pro potěšení z boje :-D

Posted: 15:31 17. May 2007
by Hassan
No tak to samozrejme kvuli tomu poteseni z boje to taky delam!Ja jen aby to bylo v poradku jak ma bejt :lol: :lol:

Posted: 16:09 18. May 2007
by Rejty
Opraveno.