Page 1 of 1

Životy

Posted: 20:27 29. Oct 2008
by Wolf
Když si moje postava dávala nový lvl, hodila si na životy -1.
Byla to 7 lvlovka se 72 životama, házela si životy na 8 lvl a hodila -1?..takže sem měl 71?
Nevím co s tím, prosím o pomoc. :|

Re: Životy

Posted: 21:24 29. Oct 2008
by kucik
To je nejaka blbost. Jses si jistej, ze ten novej level mas? Kdyztak ti to DM shodi a znova nahodi.

Re: Životy

Posted: 21:27 29. Oct 2008
by Tretas
:D DM už nemusí, už psal někde jinde že se zabil a pak si to nahodil znovu :D