Page 1 of 1
Zpravy z Hag Graru (Historie)
Posted: 20:04 31. Oct 2008
by Rejty
Co se deje v Hag Graru a okoli...
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 15:15 23. Feb 2009
by Rejty
Krkavčí spáry otevírají veřejnosti svůj obchod s magickými předměty. Lepší prý nenajdete široko daleko.
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 13:20 25. Feb 2009
by Rejty
Horníci kopající u propasti v Černém lese se prý prokopali do doupěte elementů a tak musela být těžka zastavena.
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 13:21 25. Feb 2009
by Rejty
V sídle Purpurové smrti prý nabízejí k prodeji kvalitní střelné zbrani a munici různého druhu.
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 01:11 16. Mar 2009
by Neithan1
Po Hag Graru se povida ze se pripravujou slavnostni hry ktere maji zahrnovat i souboje koboldu, navstevnici si muzou vsadit na sve favority a kdyz se podari tak i vyhrat nejakej ten mesec.
Taky se rika ze na programu je i male prekvapeni a to vse jen diky najezdnikum z Temne legie.
//Streda, Marec, 20:00, sidlo nositelu zahuby, arena.
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 11:49 16. Mar 2009
by Lorelei
V Hag Gararu se povídá, že mnoho udatných bojovníků přijelo a snaží se zabít Magickou Chiméru, která začala chytat obyvatele a další lid,který míří do města.
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 12:01 16. Mar 2009
by Lorelei
Dnes došlo k dalším napadení karavany mířící do Hag Graru, která byla napadena magickou CHimérou, doprovod byl zabit do posledního muže a náklad zničen, obchodníci se proto skládají na tučnou odměnu za její zabití.
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 17:16 29. Mar 2009
by Neithan1
Prvni kolo Koboldich zapasu probehlo v utajeni a vstup byl povolen pouze obyvatelum z nejvyssich kruhu Hag Grarske smetanky. S hlavni vyhrou sto tisic zlatych pry odesla drowska otrokarka jejiz troglodyti valecnik se umistnil na prvnim miste, taky se povida ze se pri zapasech podarilo jednomu z otroku ziskat si pro sebe odmenu nejvyssi a to slobodu. Dalsi kolo ma byt podle zvesti pristupne i beznemu obyvatelstvu, kdy se vsak bude konat zatim nikdo nevi.
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 19:13 05. Apr 2009
by Gorrgorroth
Karathský výpad
Hag-graští vojáci se nedávno dověděli o případném nebezpečí ze stran Karathských špehů. Jeden byl nalezen u skřetvědího brlohu - po pádu ze skal se zabil. Zbytek Karathské družiny dva dny marně hledali ve skalách, střídali hlídky na unikovych cestach z uzemí, a třetí den se mezi Hag-grarem a Dar-garagem stratil vyšší představený Hag-grarské armády. Vše bylo ukončeno až třetím dnem- avšak špatně. Karathští byli nejspíš osvobozeni a navečer byli zabiti tři vojáci Hag-grarští. Hag-grarští zástupci svolali radu a budou jednat o dalších krocích.
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 17:38 06. Apr 2009
by Gorrgorroth
Rozhodnutí válečné rady
Válečná rada pro Hag-grar a Dar-garag v minulých dnech usoudila, že Karatha je náš reálný nepřítel. Proto v nejbližších dnech začne mobilizace vojsk a oddíly se přesunou do Dar-garagu. Loďstvo je již v plné pohotovosti a kolem ústí řeky Isil a okolo Hag-graru hlídkují těžce vyzbrojené válečné galéry. To vše vyplynulo z předešlých měsíců, kdy Karathští utlačovali naše náboženské zájmy, požadovaly zatčení a vydání hrdiny Berserka a špehovali naše území. Tímto také upozorňujem, že pokud Karatha napadne naše pozice, každy bojeschopný muž či žena jsou povini bránit Hag-grar či Dar-garag a jejich zájmy!
*tyto letáky s houpající se pečetí Hag-grarskych a Dar-garagskych je možno vidět všude na území těchto měst*
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 19:23 06. Apr 2009
by Krata
Lodstvo
Hag-Grarské lodstvo, z opatrnosti kvůli další drzosti Karathy, udělalo blokátu válečných fregat okolo svých přístavů.. pokud na nás ty bezvěrci zautočí, po moři se pekelně spálej!
*nechal se slyšet jeden z představených Hag-Grarského válečného lodsva*
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 18:37 07. Apr 2009
by Gorrgorroth
*povídá se v Hag-grarském a Dar-garagském vojsku, které bedlivě hlídá průsmyk, moře i okolní území*
Jsme připraveni na jakkýkoliv útok těch šmejdů. Ať zaútočí po moři, či na souši, dostanou na prdel a to se potom vobrátí karty proti nim, to je potom poženem přes Alansijské vrchy až do Karathy. Cestou spálíme vše!!!!
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 21:47 08. Apr 2009
by Neithan1
Nepritel pred branami
4. 9. 1502
Hag Grar stratil vetsinu nadeje, brana k jejich mestu - Dar Garag byla prolomena spojenymi vojsky Karathske a Isilske armady. Na pomoc vojskum prispechalo i nekolik dobrodruhu kteri meli na vysledku boju nemaly podil.
*titulok patri spolecnosti paramount pictures
Re: Zpravy z Hag Graru
Posted: 13:12 22. May 2009
by Krata
Nedáme se bez boje!
Vojsko Hag-Graru provedlo zoufalí výpad proti Karathskym pozicím, Karathské vojsko zatlačili až do Dag-Graru. Tam se však Karathské vojsko schopilo a opět zautočilo, bitva byla krvavá a obětí bylo mnoho na obou stranách, však vojáci Karahty zvítězili a zatlačili Hag-Grarské síly nazpět. Kněží se ted starají o zraněné a Juanini milosrdní dávaji poslední pomazání mrtvým.
Mězi Karathskými vojáky se povidá:
"zatlačili jsme je, utikali se strachem v očích.. vítězství je naše"
"nebáli si povolat démona, ale poručík a pár vojáků ho srazili bez problému, docházej jim síly kacířum!"
"slyšeli jste to? Prý na konci bitvy přestalo pršet a ty mračna nad Hag-Grarem prořízli slabé sluneční paprsky, je to snad znamení od boha? Nebo už docházejí Hag-Grarským mágum síly?"
Naopak mezi Hag-Grarskými vojsky se povidá:
"Chtěj bitvu? Maji ji mít, vemu jich s sebou co nejvíc!"
"Válku možná vyhrajou, ale budou toho litovat!"
"Těšej se z vítězství? Donutíme je plakat!"
Každopádně si velitel Karathských sil nechal přivést obléhací zbraně, práce na nich pomalu pokračuje a útok nejspíš začne co nevidět.