Page 1 of 1
Lagy
Posted: 09:58 01. Nov 2008
by Aznar
Posledni tyden pozoruju docela velky lagy na serveru, vetsinou jsem hral jenom po vecerech, tak jsem puvodne myslel, ze to bylo vetsim poctem lidi ve hre, ale kdyz se stejny problem objevuje i v sobotu rano, kdy ve hre neni skoro nikdo, tak nevim
Mozna to muze mit souvislost s problemy pilsfree na lince z prahy, ale pripojoval jsem se jak po vnitrni siti, tak pres inet, a lagy jsou porad stejny
Pingy na vnejsi i vnitrni adresu jsou ok (<1ms vnitrni a cca 7ms vnejsi), tak nevim cim to je
Re: Lagy
Posted: 12:49 01. Nov 2008
by kucik
Poctem lidi to asi fakt nebude. Tolik, aby to server nezvladal, jich tam urcite neni. Takze bych hadal nejaky chybky ve spojeni. Je otazka, jestli se to stava i ostatnim. Mrknu, jestli mi jeste bezej statistiky.
Re: Lagy
Posted: 12:52 01. Nov 2008
by Neithan1
kucik wrote:Poctem lidi to asi fakt nebude. Tolik, aby to server nezvladal, jich tam urcite neni. Takze bych hadal nejaky chybky ve spojeni. Je otazka, jestli se to stava i ostatnim. Mrknu, jestli mi jeste bezej statistiky.
Este minimalne 2 ludi taketo lagy postihli .. mna a marvina. Pripojenim by to byt nemalo.
Re: Lagy
Posted: 12:57 01. Nov 2008
by kucik
Jo, tak tady jsou cca pulrocni statistiky dostupnosti serveru ode me. Nejaky vypadky tam posledni dobou jsou.
http://www.mecada.net22.cz/mixer/thalie-stat/
Re: Lagy
Posted: 13:39 01. Nov 2008
by Aznar
pred chvili uz se to zdalo byt v pohode

u me by to pripojenim fakt byt nemelo, na thalii se pripojuju po intranetu a vsechno ostatni bezelo ok
Re: Lagy
Posted: 14:03 01. Nov 2008
by kucik
Tak ne, ty moje statistiky jsou na <|>, protoze uz nejak dlouho nebezej.
Re: Lagy
Posted: 15:04 01. Nov 2008
by Hassan
Jo je fakt ze nekdy to laguje jak K...a a to tam je treba 10 lidi a nekdy je jich 15 a je to v klidu bejva to narazove....Bude to ale server a ne pripojeni hracu...
Re: Lagy
Posted: 16:09 01. Nov 2008
by kucik
Chce to podchytit nekdy presne ve chvili, kdy to bude drhnout, at se da zjistit, cim to je.
Re: Lagy
Posted: 20:25 01. Nov 2008
by nomis_b
Jestli to bude nekdy lagovat a zrovna budete craftit, tak bych to celkem rad vedel (soukromou zprvou, tellem, kdyz budu ve hre, pripadne na forum). Doufam, ze by to tim byt nemelo, ale je to dost rozsahle.
Pravdepodobne by se lag mohl objevit ve chvili, kdy dosahnete 100% u varobku, tudiz to vytvari novej vyrobek. Pri obycejnem zvetsovani procent by to lagy hazet nemelo, bo je to dost jednoduche, ale kdo vi..
Re: Lagy
Posted: 22:12 02. Nov 2008
by paja13
lagy byvaj dost udesny aje jedno jestli je na serveru 15 nebo 5 lidi
posledne sme vyrazili na vypravu v lagu k nam dobeh sefik a bylo vymalovano - dalsi pekelnej expres fakt nemusim takze nemam chut dal hrat
jeden si sotva neco usetri a lehne potreti v rade kvuli neviditelnosti prisery nebo lagum
festovne to znechucuje hru
Re: Lagy
Posted: 22:47 02. Nov 2008
by kucik
Tak ja se teda priznavam. Ty lagy zpusobuju schvalne, aby se vic umiralo.
Re: Lagy
Posted: 22:49 02. Nov 2008
by Rejty
Prima umernost - cim vic lidi expi, tim vetsi lagy Kucik dela.

Re: Lagy
Posted: 00:53 03. Nov 2008
by Pajule
Muhahaha joo já to říkam furt ,že čsoví expi jsou bezpečnější , při těch většinou nehebneš

Re: Lagy
Posted: 05:17 03. Nov 2008
by Prometheus
nj creeping zabija

Lagy su ale ne vzdy... niekedy je to v pohode niekedy nie.Uz som si zvykol.Samozrejme pokial sa s tym da nieco spravit tak to bude fajn.
Najlepsie je ked moja bardka drzi v ruke harfu, kliknem na luk a potom hura utok a vyjavene pozeram ako moja Amy tam dobija nejakeho chudaka harfou

alebo kliknem na piesen a ona ju zahra ked je po vsetkom
