Page 1 of 3
Proč další haky a méně porna?
Posted: 18:59 01. Nov 2008
by cmon
otázka zní jasně...potřeboval bych to vysvětlit protože nejsem žádnej pc mág

Re: Proč další haky?
Posted: 19:01 01. Nov 2008
by Rejty
Protoze bude spousta novych veci.

Re: Proč další haky?
Posted: 19:03 01. Nov 2008
by kucik
Nove tilesety, vzhledy potvor, placeably, modely zbrani a zbroji, loadscreeny a dve nove hratelne rasy.
Re: Proč další haky?
Posted: 19:08 01. Nov 2008
by cmon
Tak to jo já se pokusím to naistalovat i když mi místo na disku asi stačit nebude

kolik to má mega?
Re: Proč další haky?
Posted: 19:15 01. Nov 2008
by cmon
co všecko je potřeba pls na nynější thalii? jmenovitě pokud by to šlo...
Re: Proč další haky?
Posted: 19:20 01. Nov 2008
by Rejty
Je to napsany na webu, co je povinny...
Re: Proč další haky?
Posted: 19:22 01. Nov 2008
by kucik
cmon wrote:co všecko je potřeba pls na nynější thalii? jmenovitě pokud by to šlo...
Je potreba vsechno, co je tam vyjmenovany. Celkem rozbaleno je to asi 1,4GB. Myslim, zes dnesni kapacitou disku to neni zas tak tragicky.
Re: Proč další haky?
Posted: 19:24 01. Nov 2008
by cmon
a kolik místa zabírá tak nwn? protože u mě už mi zabírá i s thalií nějakejch 9 gb
Re: Proč další haky?
Posted: 19:28 01. Nov 2008
by kucik
To je ruzny podle toho, kolik tam mas bordelu. U me zabira asi 15GB.
Re: Proč další haky?
Posted: 19:30 01. Nov 2008
by cmon
Tak dík pokusím se s tím něco udělat, protože kapacita mýho disku je žalostná
Re: Proč další haky?
Posted: 20:06 01. Nov 2008
by Krata
jaké nové rasy přibudou?
Re: Proč další haky?
Posted: 20:13 01. Nov 2008
by kucik
Pulzlobr a kobold. Ale musi se na tom jeste dost udelat.
Re: Proč další haky?
Posted: 20:32 01. Nov 2008
by Neithan1
Tak to je parada kobold a zlobr *zasni sa* akurat mna trosku sklamalo ze na tych hromkockach sa furt nerobi

Re: Proč další haky?
Posted: 20:36 01. Nov 2008
by George
Neithan1 wrote:Tak to je parada kobold a zlobr *zasni sa* akurat mna trosku sklamalo ze na tych hromkockach sa furt nerobi

Hromkočka šla udělat uplně bezproblémů i bez DM, jen je "zakázaná"...
Ehm.. teď už bez DM nejde udělat

Re: Proč další haky?
Posted: 20:40 01. Nov 2008
by fuxxo
cmon wrote:Tak dík pokusím se s tím něco udělat, protože kapacita mýho disku je žalostná

moj disk je tiez zalostny ale na NWN tam nejake to giga najdem vzdy

a akurat teraz to budem musiet riesit

lebo uz je docela plny....