Page 1 of 1

Dveře-Karatha

Posted: 00:04 18. May 2007
by Zyga
Dveře od pokojů sou otevřený, takže se tam dá jít i bez klíče nemluvě o tom že by mohlo docházet k nepříjemnejm situacím když někdo vleze do už obydlenýho pokoje.
Rovnou bych k tomu připojil i malou chybku u plátnéře a asi i jinde: nějak sem se objevil za dveřma a hups - byli zamčený tak sem tam byl uvězněnej. Pak se to spravilo samo. Už předtim se mi stalo, že některý dveře byly zamčený a pak se záhadně časem odemkli.

Posted: 00:17 18. May 2007
by Daanri
Myslis dvere v hostinci? No otvorene su toje pravda, ale ked tam chces spat tak musis zaplatit u hostinskeho a dvere sa daju zamknut cize to by mohlo zabranit tomu nechcenemu vbehnutiu niekoho ineho.

Dvere co su niekedy zamknute su vacsinou dvere obchodnikov v noci. Zamykaju na noc svoje obchody ale funguje to trosku zvlastnym stylom...dvere sa zamknutu po prvom otvoreni po urcite nocnej hodine.

Posted: 08:35 18. May 2007
by Zyga
popíšu sotuaci: ve dvou sme jednou zaplatili (za 1 pokoj) a normálně sem mohl spát. Ty pokoje teda musí zamknout PC zevnitř. Hmmm... tak už to asi chápu.