Dveře-Karatha
Posted: 00:04 18. May 2007
Dveře od pokojů sou otevřený, takže se tam dá jít i bez klíče nemluvě o tom že by mohlo docházet k nepříjemnejm situacím když někdo vleze do už obydlenýho pokoje.
Rovnou bych k tomu připojil i malou chybku u plátnéře a asi i jinde: nějak sem se objevil za dveřma a hups - byli zamčený tak sem tam byl uvězněnej. Pak se to spravilo samo. Už předtim se mi stalo, že některý dveře byly zamčený a pak se záhadně časem odemkli.
Rovnou bych k tomu připojil i malou chybku u plátnéře a asi i jinde: nějak sem se objevil za dveřma a hups - byli zamčený tak sem tam byl uvězněnej. Pak se to spravilo samo. Už předtim se mi stalo, že některý dveře byly zamčený a pak se záhadně časem odemkli.