Page 1 of 2
oboustranná sekera
Posted: 08:48 03. Nov 2008
by Tretas
hele hraju trpoše bojovníka síla 16+3 bonus k utoku myslim +6 a když si vezmu oboustrannou sekeru tak mám postihy (snížení utoku). myslím že to tak aji má být (nevím to jistě) ale jestli to tak má být tak podle čeho se to počítá? levlem, sílou nebo čím?
Re: oboustranná sekera
Posted: 08:48 03. Nov 2008
by Tretas
jo a ještě jsem 2 lvl
Re: oboustranná sekera
Posted: 08:50 03. Nov 2008
by Krata
Musíš mít síl 18
Re: oboustranná sekera
Posted: 08:50 03. Nov 2008
by Tretas
jo dík tak to je docela na pytel

Re: oboustranná sekera
Posted: 09:16 03. Nov 2008
by Krata
njn.. 8 lvl si musíš počkat

Re: oboustranná sekera
Posted: 09:18 03. Nov 2008
by Tretas

takže celou dobu bojovníka budu mít postih a až od pána zbraně mi to pujde normal

nee
Re: oboustranná sekera
Posted: 16:09 03. Nov 2008
by Bas
Já mám sílu základní 22 a velká sekera mi sundává bonus k útoku o 1
HM?

Re: oboustranná sekera
Posted: 16:10 03. Nov 2008
by pepa48
že by rozbitá?
Re: oboustranná sekera
Posted: 16:25 03. Nov 2008
by Tretas
Bas wrote:Já mám sílu základní 22 a velká sekera mi sundává bonus k útoku o 1
HM?

přesně skoč si ke kováři

Re: oboustranná sekera
Posted: 16:43 03. Nov 2008
by Krata
Tady si někdo nepřečet informace o světě
HM?

Re: oboustranná sekera
Posted: 16:48 03. Nov 2008
by kucik
Podle tohodle vlákna spíš nikdo, než někdo.
Nebo kdyby si člověk aspoň přečetl, co mu server píše, než se na to samý zeptá :-/
Re: oboustranná sekera
Posted: 16:57 03. Nov 2008
by Marvin
Tretas wrote:hele hraju trpoše bojovníka síla 16+3 bonus k utoku myslim +6 a když si vezmu oboustrannou sekeru tak mám postihy (snížení utoku). myslím že to tak aji má být (nevím to jistě) ale jestli to tak má být tak podle čeho se to počítá? levlem, sílou nebo čím?
Krata wrote:Musíš mít síl 18
Ono to nie je tak, ze ked nema pozadovanu silu tak tu zbran ani vziat do ruky nemoze? Ked som zacinal tak moj trpaslik zpociatku nemohol nosit tazku zbroj lebo na nu nemal silu (bola cervena a nesla nasadit)
A ten postih o ktorom pise, nie je to len znizenie utoku kvoli tomu ze to je v podstate boj dvomi zbranami? s oboma featmi (obojrucnost i boj dvomi zbranemi) postih -2/-2 ?
Re: oboustranná sekera
Posted: 18:03 03. Nov 2008
by pepa48
ono je to myslim u zbrojí tak, že si ji nesmíš vzít, když na ní nemáš sílu a u zbraní tak, že je můžeš vzít do ruky, ale máš na ně postih
Re: oboustranná sekera
Posted: 18:06 03. Nov 2008
by kucik
Jo. Zbroj to shodí a ke zbrani je jenom postih. Pokud jsi ale měl zbroj červenou, tak to nesouvisí s malou silou, ale zřejmě jsi na ní neměl featy, nebo dostatečný level.
Nerad bych kecal, ale na tu dvojitou seker snad obouruční featy nejsou potřeba.
Re: oboustranná sekera
Posted: 18:59 03. Nov 2008
by Marvin
S tym nizkym levelom je to mozne, urcite som nemal silu ale dost mozno ani ten lvl na zbroj
