Page 1 of 1

Lepsi utociste

Posted: 22:20 04. Nov 2008
by Godried
Chtel bych se zeptat, tak je to tu s timhle kouzlem, zdali me mohou po dobu trvani kouzla postavy at NPC ci hraci detekovat, nebo popripade i zautocit.
Diky za info.

Re: Lepsi utociste

Posted: 00:38 05. Nov 2008
by pepa48
tohle kouzlo velice rádo buguje, jinak při nynějším nastavení bys měl být nedetekovatelný pro nepřátelské PC/NPC a přátelské PC/NPC tě myslim vidí, ale nemůžou natebe jakkoliv útočit... ovšem plošnné efekty tě zraňují normálně, ale jak říkám, tohle kouzlo velice rádo buguje a často nefunguje tak jak má...

Re: Lepsi utociste

Posted: 08:09 05. Nov 2008
by Theogil I
Jak píše Pepa, známý bioware bug je s neviditelností a vylepšenou neviditelností kde útočiště na 90% nefunguje jak má. Pravdou rovněž je, že si toto kouzlo dělá trošku co chce. Plošná kouzla neodstíní, stejně tak bouře střel zaměřené do prostoru se stočí a pěkně potrápí postovu ukrytou v GS. Další věc co vím je, že pokud do vás někdo mlátí hlava nehlava, zakouzlíte GS, mlátí do vás dál jako by se nechumelilo, takže nejvhodnější použití je nakouzlit před nebezpečnou lokací, projít lokaci bez jakékoli další akce a jste za vodou. :)

Re: Lepsi utociste

Posted: 08:15 05. Nov 2008
by Godried
Mel sem tu cest to poznat na vlastni kuzi, kdyz me kosteny golem v hrobce jednu ubalil a probudil se v podsveti :( . A z toho plyne pouceni: nespolehat se na kouzla a nelez tam kam nemas :D .
Diky za info.

Re: Lepsi utociste

Posted: 09:02 05. Nov 2008
by fuxxo
ja tiez rad pouzivam lepsi utociste ale zatial to skoro vzdy fungovalo jak malo *poklepe si na drevo* aj pocas boja uz ked som na tom zle zakuzli a aj ked je prisera tesne vedla mna prestane utocit a mam cas na dalsiu pripravu...
raz alebo 2x som zbadal, uz aj so zakuzlenym utocistom, ze na mna chcu zautocit... no neviem :?

Re: Lepsi utociste

Posted: 21:43 17. Jan 2009
by ravangorn
Mě to zatim selhalo u těch zrůd z hlubin u Urgolda, docela sranda, když jste mezi nima v domění bezpečí a najednou do vás ty mrchy začnou bušit :) . Jinak to dycky fungovalo nevíc mi to pomohlo předevčírem, když jsem dostal vylepšený sražení od náčelníka Doom Knightů v zapomenutým chrámu nad propastí, dál paralýzu a pěknýho krita, vedle Strážce hrobky a mezi nima jsem to tak tak vykouzlil a s 6 životama z 205 utekl :D . Už nikdy víc tam nepolezu :D