Chyba so Zakladnym utokom pri nahodeni levelu
Posted: 23:19 04. Nov 2008
Zdravim, dnes som si nahodil 22.lvl (mam 10lvl valecnika a daval som si teraz 12. lvl trpasliciho obrance - obe povolania maju full BAB). Vsetko sa mi pridalo tak ako ma az na jednu vec. Nezvysil sa mi zakladny utok z 21 na 22 a tym ani bonus k utoku. Zostalo to rovnake. Myslel som ze je to len chyba vypisu okna charakteru, ale skusil som to v boji a bonus k utoku sa pocita stale ten nizsi (ten ako na 21. lvli). Zaujimave vsak je, ze ked sa logujem do hry, tak pri vybere postavy sa to pise normalne (zakladny utok 22). (relog nepomohol)
Je to uz druha chyba pri nahadzovani lvlu (nedavno to niekomu hodilo minusove zivoty) tak mozno je niekde zrada...
Je to uz druha chyba pri nahadzovani lvlu (nedavno to niekomu hodilo minusove zivoty) tak mozno je niekde zrada...