Page 1 of 1
craft?
Posted: 13:02 05. Nov 2008
by Corollus
Dufam ze nebudem vyzerat ako uplny idiot ale nie je mi jasne ako ten craft funguje... mam paladina a teda by som teoreticky mohol trenovat leštenie a keramiku a potom to použiť na očarovavanie predmetov? teda aspoň toto mi vyplynulo z toho čo je pri crafte na fore napisane... ALE! ako sa stanem brusičom a keramikarom? treba najsť nejakeho majstra cech alebo dačo take? alebo nieco na to kupiť ? a hlavne mu nie je jasne kde sa toto da previesť? hladam tu na fore ale som nic o fungovani tychto veci nenasiel.... thx.
Re: craft?
Posted: 13:10 05. Nov 2008
by Phantorris
Musíš najít dílnu, kde je mozné tyto věci vyrábět a od správce dílny (nebo jak se jmenuje) si koupit knihu o daném craftu, který chceš dělat.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 116&t=1441
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =100&t=796
Re: craft?
Posted: 14:54 05. Nov 2008
by Corollus
jasne, tie odkazy som cital, a nejaky ten supis ze kde je tek ktoty majster, tak take daco asi neexistuje.... alebo hej? ci treba len chodit a skusat?
Re: craft?
Posted: 15:38 05. Nov 2008
by Marvin
Corollus wrote:jasne, tie odkazy som cital, a nejaky ten supis ze kde je tek ktoty majster, tak take daco asi neexistuje.... alebo hej? ci treba len chodit a skusat?
Staci citat IC novinky, je tam pisane ktore mesto/dedina otvorilo svoje dielne ... potom uz zostava len tie dielne navstivit
Re: craft?
Posted: 15:43 05. Nov 2008
by Tretas
craft funguje tak že.
1) asi každý si koupí knížku a tam si přečte co potřebuje k danému řemeslu
2) dám sem např koželužnictví (to jsem dělal já)
3) musíš si nalovit nějakou zvěř a stáhnout ji (na začátek je vhodný jezevec)
4) jak budeš mít aspoň 20 kuží (tolik protože když se ti povede jedna tak budeš rád

)
5) dojdeš do dílny (Tarten nebo Doubkov popř. alwariel)
6) pujdeš k sušiči nebo nějak tak a zmáčkeš tlačítko sušení
7)vysušíš kuži do 100%
dál už na to přijdi sám
takže funguje to nějak tak
Re: craft?
Posted: 15:48 05. Nov 2008
by Tretas
jo a jako idiot nemužeš vypadat, prostě se to může stát každémuže něco přehlédne nebo něčemu nerozumí, od toho je tu složka dotazy na mechaniku hry aby ses tu mohl zeptat když něčemu nerozumíš
Re: craft?
Posted: 16:10 05. Nov 2008
by nomis_b
No ono neco o craftu sem se snazil predelavat, ale stejne tam zustavalo dost veci z crfatu minuleho.
Urcite nejdulezitejsi veci je si koupit a precitst knizku o danem remesle. Ta se da zakoupit u kazdeho spravce dilen. Bohuzel momentlane je jeste porad chaoz v tom obchode a je tam vse dohromady, ale naprava uz je udelana, jen se trochu zdrzuje spolu se zlatnikem v implementaci na server.
Kazdopadne jestli cemukoliv nebudes rozumet, klidne se ptej urcite me zajima i tvuj vlastni nazor na craft, az neco zkusis sam vyrobit.
Bohuzel momentalne bezi jen alchymie 100% zlatnik mel uz byt nahrany kazdou chvyli na server a po nem by poodbugovani do dvou tydnu mel prijit zaklad kozesnika (zakladem rozumim plaste, boty , mozna i opasky.. urcite prijdou posledni na radu zbroje.), platnerina je ve stavu zhruba jako zlatnik a osttni jsou v procesu vyroby. zakladni crafty by meli bezet vsechny (tedy crafty potrebne jako vstup pro ty ostatni.).