Page 1 of 7

Nove povolania?

Posted: 17:40 05. Nov 2008
by Marvin
Ked sa zminilo o novych rasach, spomenul som si ze je vela aj povolani, ktore su robene fandami nwn. Tak ma napadlo, ci by nebol zaujem zo strany hracov a ochota zo strany tymu, pridat aj nejake nove povolania. Co viem tak na Gwain Tharre ich maju zavedene uz dlho, takze asi by sa niekde stiahnut dali. Je pravda ale, ze som tam hral len chvilu a neviem ci to nie je prilis zabugovane a podobne. Taktiez nie som scriptar a netusim kolko by dalo prace ich zaviest. Takze je to len taka otazka, napad. Prosim o vyjadrenie sa. Dakujem.

Tu pridavam stranku kde sa daju najst uplne vsetky PRC (player resource consortium) povolania:
http://nwnwiki.neverwinter.cz/index.php ... %A1n%C3%AD

Tu ich je podstatne menej, avsak i to by stacilo na spestrenie:
http://nwn.wikia.com/wiki/Category:PRC_classes

EDIT: aby nedoslo k nedorozumeniam, samozrejme vybrat len zopar povolani, nie cely zastup (preto aj ten druhy link)

Re: Nove povolania?

Posted: 18:18 05. Nov 2008
by Phantorris
No, určitě by to bylo moc hezký, ale taky nevim jak by to bylo náročný zavést do praxe aby to dobře fungovalo. :?:

Re: Nove povolania?

Posted: 18:31 05. Nov 2008
by Pajule
mmm sou pěkné a pokdu by se nějak urpaily názvy a popisy aby ladily třebas do různých gild či spolků a k bohům..tak by to něco bylo! :twisted: jen jeslti to půjde...

Re: Nove povolania?

Posted: 18:40 05. Nov 2008
by George
Jeden nejmenovaný skripter je silně proti tomuhle.. díky tomu prý i Gwain Tharr skončil.. já bych byl proti, nehledě na to, že to rozvrací standart nwn... myslím, že když by se opravdu chtělo, šlo by udělat povolání vlastní, třeba přímo zasazené do reálií Thalie.. třeba "posel Xi'an" nebo něco takového ;)

Re: Nove povolania?

Posted: 19:17 05. Nov 2008
by fuxxo
Ja som tez toho nazoru ze by sa nemuselo zavadzat ziadne nove povolanie, myslim ze ich je tam dost...
radsej nechajme skripterom cas na dokoncenie craftov, koni a tak :wink:
a na vyladeni celej Thalie :wink:
tot moj nazor...

Re: Nove povolania?

Posted: 19:19 05. Nov 2008
by Jonny
Tam je problém v tom, že by to mohlo rozvážit modul...A zase by se spamovalo, jak sou všichni silný/slabý vůči jinejm...To máte těch povolání málo? Dyk většinu povolání se dá hrát spoustou způsobů...

Re: Nove povolania?

Posted: 20:17 05. Nov 2008
by kucik
Nekolik mesicu zpatky jsme to probirali a resili jsme, jestli pridat, nebo nepridat nektere z tech povolani. Problem je, ze spousta tech povolani je silne presilena a nektere vlastnosti si primo rikaji o bugnuti. Cele je to obrovsky balik a popravde se mi nechce se v tom zacit hloubs vrtat a snazit se z toho nektera ta povolani vypreparovat.
Pokud nejaka nova povolani, tak je asi nejlepsi udelat je odzakladu s ohledem na svet a treba se inspirovat temi z PRC.
Aktualne mi ale neprijde, ze by byla ta povolani nejak potreba. Porad jeste ani neni zpracovano a ozkouseno vsechno, co prislo s patchem.

Re: Nove povolania?

Posted: 20:44 05. Nov 2008
by Tretas
já říkám novým povoláním NE! vždyť jich tu máme dost, a je pravda že povolání můžeš hrát ruznými zbůsoby. např hraničář může být šílený lovec nebo jen takový tulák v lese...

Re: Nove povolania?

Posted: 20:48 05. Nov 2008
by Tretas
Jonny wrote:To máte těch povolání málo?
málo jich samozřejmně není, marvin měl jen takový návrch a chtěl to s náma prodiskutovat.

Re: Nove povolania?

Posted: 21:02 05. Nov 2008
by Pajule
Muhaha i kdyby byli tak je nezažiju už :twisted: ale jo mylsim , že purpurovej drak tedka novej stačí , ačkoli tuto je zajímavé..mě se to líbí..tod můj názor , ale je fakt , že to z thálii nemá nci společnýho , takže by byli k ničemu

Re: Nove povolania?

Posted: 21:12 05. Nov 2008
by Tretas
jojo kdyby někdy nové povolání tak nějaké vlastní...

za prvé by to aspoň mělo smysl a byla by použitelná
za druhé by thalie byla něčím vyjimečná
!!!za třetí bych je ale dyštak dal např od 20 lvl ať je nemá hen kdo..!!!

Re: Nove povolania?

Posted: 21:13 05. Nov 2008
by Tretas
ale určitě ať prvně skripteři dodělaj craft a prostě to co je rozdělané a je potřeba a KDYBY se někdy nudili :D tak by se na to mohli podívat

Re: Nove povolania?

Posted: 21:16 05. Nov 2008
by Pajule
myslim , že ty se enbudou nudit nikdy :mrgreen: :D :D :D :D

Re: Nove povolania?

Posted: 21:17 05. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: tak to je jasné a kdyby náhodou tak v profilu mám icq mi napíšou a já bych je zabavil tak že by se nudit už ani nechtěli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Nove povolania?

Posted: 10:23 06. Nov 2008
by nomis_b
Tretas wrote:ale určitě ať prvně skripteři dodělaj craft
Taky sem pro :twisted: