Page 1 of 1

Presvedceni a Druhy obnoveni

Posted: 00:22 06. Nov 2008
by Lord_Berserk
mam tu par dotazu, kdo spravne odpovi dostane oplatku :lol:

1. proc je u presvedceni postavy napriklad (12) zmateny (10) dobry - to se nepocita nejak ze 100 ?? mam to chapat ze neutral je 0 ?
...a dalsi...
Kdyz uz ho treba DM posune na zaklade cinu (body)...urci si system NWN sam jestli se treba nezmenilo komplet presvedceni napr. ze Zmatenyho dobra na Neutral apod.

2. u brneni sem videl neco jako - upiri obnova +1 co to znamena a jakej je rozdil mezi Obnovou, Upirim dotykem a Upiri obnovou (neznamena to nahodou ze uspesnym zasahem vysaju 1 zivot ?)

Nechce se mi to hledat takze se vas tazu smrtelnici, at promluvi chodici NWN Wiki :)

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Posted: 01:17 06. Nov 2008
by kucik
1. Jsou to dve osy. Neutral je 50, 50.

2. Myslim, ze jo. Obnova je porad, upiri dotyk jednorazovej a upiri obnova asi neco mezi tim.

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Posted: 13:17 06. Nov 2008
by pepa48
Lord_Berserk wrote:u brneni sem videl neco jako - upiri obnova +1 co to znamena a jakej je rozdil mezi Obnovou, Upirim dotykem a Upiri obnovou (neznamena to nahodou ze uspesnym zasahem vysaju 1 zivot ?
1) obnova je kouzlo/svitek... slabší, střední nebo silnější - to se na zbrojích ale nevyskytuje :P může tam bejt třeba ale obnovení +1 a to znamená regeneraci
2) upíří dotyk - kouzlo/svitek
3) Upíří obnova - to je pravděpodobně co jsi na itemu viděl a znamená to, že v kole si vyléčíš určitý počet HP pokud zasáhneš

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Posted: 13:30 06. Nov 2008
by nomis_b
obnoveni na zbroji byva zpravidla regenreace.
Funguje to zhruba tak, ze za +1 obnoveni ti pribude 1zivot za cca 6 sekund. Pri obnoveni 2zivoty za cca ¨6 sekund.

Je to pomale, ale nez dobehnes s Ivory do Doubkova tak te to stihne plne vylcit (cca 100HP).

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Posted: 16:58 06. Nov 2008
by Lord_Berserk
pepa48 wrote:3) Upíří obnova - to je pravděpodobně co jsi na itemu viděl a znamená to, že v kole si vyléčíš určitý počet HP pokud zasáhneš
jojo to sem presne videl :)

dik uz chapu

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Posted: 08:39 11. Nov 2008
by Jeanes
S tim přesvečenim je to takhle. Jsou tam dvě čísla, protože váš hrdina má dvě přesvědčení.

To první číslo udává váš morální pohled na sebe a na svět, jesi ste ty kladasové nebo záporáci. (0-100 dobrý-neutrální-zlý)

A to druhý číslo vám říká jaký máte pohled na zákony. Jesi je posloucháte, co si o nich myslíte, jesi ste rebelové a nesouhlasíte s nima. (0-100 zmatený-neutrální-chaotycký)

Takže dobroučkej zloděj kterej vykrade bohaté klenotnictví v karathe, kvuli tomu aby to rozdal žebrákům, není zlej, ale je jenom trochu zmatenej nebo v tom má chaos. Ale stejně by ste ho měli zavřít až zčerná!!! Stejně jako Dereka :D

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Posted: 08:50 11. Nov 2008
by Theogil I
Jeanes wrote:S tim přesvečenim je to takhle. Jsou tam dvě čísla, protože váš hrdina má dvě přesvědčení.

To první číslo udává váš morální pohled na sebe a na svět, jesi ste ty kladasové nebo záporáci. (100 - 50 - 0 dobrý-neutrální-zlý) se zvyšujícím se bodovým ohodnocením se posouváte směrem k dobru, takový fanatický paladin absolutního ražení má pak hodnoty (100 zákoný, 100 dobrý)
A to druhý číslo vám říká jaký máte pohled na zákony. Jesi je posloucháte, co si o nich myslíte, jesi ste rebelové a nesouhlasíte s nima. (100 - 50 - 0 zákoný-neutrální-chaotycký)

Takže dobroučkej zloděj kterej vykrade bohaté klenotnictví v karathe, kvuli tomu aby to rozdal žebrákům, není zlej, ale je jenom trochu zmatenej nebo v tom má chaos. Ale stejně by ste ho měli zavřít až zčerná!!! Stejně jako Dereka :D
Jenom ti to trošku poupravím, nic co by stálo za řeč je to v podstatě dobře. :D

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Posted: 10:22 11. Nov 2008
by kucik