Taková blbost (po zodpovězení prosím přesunout do koše)
Posted: 16:10 06. Nov 2008
hele chci se jen zeptat jak se jmenuje to nové zlé město. to je ten Hag Grar?
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =92&t=2074Tretas wrote:hele chci se jen zeptat jak se jmenuje to nové zlé město. to je ten Hag Grar?