Page 1 of 1

Taková blbost (po zodpovězení prosím přesunout do koše)

Posted: 16:10 06. Nov 2008
by Tretas
hele chci se jen zeptat jak se jmenuje to nové zlé město. to je ten Hag Grar?

Re: Taková blbost (po zodpovězení prosím přesunout do koše)

Posted: 16:32 06. Nov 2008
by Neithan1
Tretas wrote:hele chci se jen zeptat jak se jmenuje to nové zlé město. to je ten Hag Grar?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =92&t=2074

mal by to byt on..

Re: Taková blbost (po zodpovězení prosím přesunout do koše)

Posted: 17:01 06. Nov 2008
by Tretas
jojo dík. a někdo to prosím vyhoďte do koše