Page 1 of 1

Vyvolávací předměty

Posted: 12:01 07. Nov 2008
by Anderson I
Jak je to s „kadidelnicí větrů“ (nebo jak se to jmenuje :oops: ) a podobnými maličkostmi? To vyvolání bytosti je jednou denně, jednou za restart serveru nebo prostě jednou a pak zmizí.
A ještě maličkost, dá se nějak zjistit, co z toho vyleze, než ji koupím? Nerad bych si pořídil něco, do sfoukne první jezevec.
Předem dík za odpověď.

Re: Vyvolávací předměty

Posted: 12:05 07. Nov 2008
by kucik
Tak jestli je to jednou denně, omezený počet vyvolání, nebo neomezeně, zjistíš tak, že se tomu předmětu podíváš do popisku a tam to bude napsáno.

Re: Vyvolávací předměty

Posted: 12:10 07. Nov 2008
by pepa48
já myslim, že ty popisky tam nejsou, protože je smáznul novej patch, ale mělo by to bejt opravený s novou paletou...

Re: Vyvolávací předměty

Posted: 13:19 07. Nov 2008
by fuxxo
pepa48 wrote:já myslim, že ty popisky tam nejsou, protože je smáznul novej patch, ale mělo by to bejt opravený s novou paletou...
a taka mala podotazka kedy sa planuje nahodit ta nova paleta? :)

Re: Vyvolávací předměty

Posted: 13:28 07. Nov 2008
by pepa48
fuxxo wrote:a taka mala podotazka kedy sa planuje nahodit ta nova paleta? :)
to se spíš zeptej Daanriho

Re: Vyvolávací předměty

Posted: 14:25 07. Nov 2008
by fuxxo
pepa48 wrote:
fuxxo wrote:a taka mala podotazka kedy sa planuje nahodit ta nova paleta? :)
to se spíš zeptej Daanriho
no s Daanrim bude teraz vetsi problem zmenil pracu a teraz ma toho fakt vela :(
ale co mi vravel ze uz by to mal mat skoro vsetko a ze tam bol problem s cenou nejakych sipov??? :?: