Page 1 of 1

Kradeni

Posted: 01:43 08. Nov 2008
by Jeanes
Zajimalo by me jak funguje kradeni v obchodech. Jasny ze vim ze se to nesmi, ale... Kolem obchodu (veci kovare v ivory) je nejaky okruh a kdyz clovek odnese nezaplacenou vec za jeho hranici je to brany jako kradez, yop? Jestli to tak je tak uz vim proc mi ted mistni vetesnik nadava do chmatáků :D Bral jsem si od toho kovare helmu, ale jelikoz stal nekde v mistech u hospody nez u kovarny, tak jem mu to bezel zaplatit a bylo to. No a jesi to neni tak jak si ted myslim tak *pssssst* bo jsem asi fakt čorkař :D

Re: Kradeni

Posted: 08:18 08. Nov 2008
by Aznar
je to jak rikas :-)

Re: Kradeni

Posted: 15:13 10. Nov 2008
by Jeanes
A dalo by se s tim neco udělat? Je to přišernej vopruz, když se mnou nechtěj obchodovat, nemam kam davat věci :/ Já sem nevinej!!

Re: Kradeni

Posted: 15:35 10. Nov 2008
by kucik
Řekni si Dmku.