Page 1 of 1
Balíčky
Posted: 12:25 08. Nov 2008
by Jeanes
No tak tohle fakt naštve

všechny ty baličky jsem vezl prez moře, takže mohl bejt vejvar :/ žádný prachy jsem za ně nedostal, baličky se prostě vypařujou

Nedostávám peníze ani za doručování balíčků po pevnině. Zálohu si zaplatit nechají, to jo

:D:D Co mám dělat, abych zase mohl nosit baličky? Ja nevim jak jinak vydělat prachy :/
Re: Balíčky
Posted: 15:53 08. Nov 2008
by Aznar
asi nejaka chybka pri oprave posty
Re: Balíčky
Posted: 16:08 08. Nov 2008
by nomis_b
jo, to vypada na moji chybku
FIXED
Re: Balíčky
Posted: 19:45 12. Nov 2008
by Aznar
knihovnik v karathe mi sice rekne, ze mi za balik da penize, ale kdyz mu ho davam, tak vytrvale rika, ze u sebe nemam zadny balik pro nej...
takze tam nejaka chybka asi jeste bude
edit: resp. kdyz se zeptam, kolik mi da za balik, tak rekne castku, ale kdyz mu ten balik pak chci dat, tak tvrdi ze pro nej nic nemam, ve vypisu se krome toho jeste objevi "tady mas svych 0 zlataku"
Re: Balíčky
Posted: 19:52 12. Nov 2008
by Aznar
pomohl relog

tak mozna jenom nejaky erupce na slunci
Re: Balíčky
Posted: 20:16 12. Nov 2008
by Aznar
kralovsky palac v alwarielu, stejny problem, opet pomohl relog...
takze to asi nebude nahoda
Re: Balíčky
Posted: 20:19 12. Nov 2008
by kaz
To me dela take pokud mam vic baliku, zda se ze posledni zasilka prebije predchozi zasilky, a ty pak nemuzes odevzdat prvni, staci ostatni baliky polozit a pak mu to zopakovat, a on ti zaplati.
Re: Balíčky
Posted: 20:33 12. Nov 2008
by Aznar
kaz wrote:To me dela take pokud mam vic baliku, zda se ze posledni zasilka prebije predchozi zasilky, a ty pak nemuzes odevzdat prvni, staci ostatni baliky polozit a pak mu to zopakovat, a on ti zaplati.
tezko rict jestli to je tim, zkusim, kazdopadne pred upravou tohle nedelalo a i po tom, co se relognu, sem mel vic baliku a uz to nevadilo
Re: Balíčky
Posted: 10:41 14. Nov 2008
by nomis_b
jasne.. vim kde je problem, ale podivam se na to az vecer. vypada to, ze sem sice prepsal ten script pro vykup tak aby bral jen 1 balik, ale zapomnel jsem prepsat ten script, kdy vam rika cenu..
Btw vypada to, ze vecer uz budu mit net

tak se moc moc tesim !!
Re: Balíčky
Posted: 13:22 16. Nov 2008
by Skipp
Akožéé,teraz mám the same problem....nesiem tri baliky z Alwarielu a zatial dva mi nevzali..ked sa spytam na cenu tak to este funguje ale ked mu ho chcem odovzdat,zahlasi ze nemam prenho ziadny balik....uz mi raz aj napisal..dobře,tady máš svých 0 zlaťáku