Page 1 of 1
Mensi problem u obchodnika v Doubkovske dilne
Posted: 13:18 08. Nov 2008
by kaz
V Doubkove v dilnach nema obchodnik s craftovejma vecma pro alchymisty v nabidce flakonky a lahvicky. Prosim o dodani techto veci obchodnikovi, jinak hrozi totalni selhani Doubkovske komunity v kruzich alchymistu
Jinak diky za to roztrideni surovin podle craftu, tedka je to dostatecne prehledne.
Re: Mensi problem u obchodnika v Doubkovske dilne
Posted: 16:04 08. Nov 2008
by nomis_b
hm, no daval jsem je tam na 100% , ale asi mam nejake jine tipy lahvicek. znamenalo by to, ze ani nejdou vyrobit lahvicky pomoci slevarenstvi.. zksuim s tim neco udelat.
Ony se furt menili vzhledy a mozna i zakladni set odkud se to bralo.. zkusim nejdrive kontaktovat povolane osoby.
Re: Mensi problem u obchodnika v Doubkovske dilne
Posted: 17:56 08. Nov 2008
by kaz
V Tartenu ten samy problem, ale v Ivory, kde je ten starej alchymista, tak tam je to O.K. Tak to bude asi to co myslis....
Re: Mensi problem u obchodnika v Doubkovske dilne
Posted: 13:10 09. Nov 2008
by Krata
Kněz v doubkově pořád prodává lektvary po jednom.. není tam volba nakoupit po 10
Re: Mensi problem u obchodnika v Doubkovske dilne
Posted: 14:59 09. Nov 2008
by Neithan1
no nechcel som vytvarat novu temu zbytocne tak to pridam sem, belinda alebo elinda alebo ako sa vola predavacka jedla v ulicke niekde pri alchymistovi v zapadnej brane predava jedlo ktore ma vlastnost pouzit, ale neznizuje hlad ani nevypisuje hlasku ze to postava zerie.
Re: Mensi problem u obchodnika v Doubkovske dilne
Posted: 16:38 09. Nov 2008
by kaz
Diky za ty flasky a flakony, v Doubkove uz jsou k dostani.
Bohuzel se me stala tedko dost nemila vec, napisu to sem. Po restartu (po dnesnim ve dve) se me vynulovala schopnost sberu-mel jsem ji pres 83%- a tedko mam nejakych 0,6%
Nestalo se vam to nekomu taky? Nevite nekdo co se mohlo stat?
*zoufaly alchymista, tesne pred sebevrazdou*
Re: Mensi problem u obchodnika v Doubkovske dilne
Posted: 21:06 09. Nov 2008
by monstera
Neithan1 wrote:no nechcel som vytvarat novu temu zbytocne tak to pridam sem, belinda alebo elinda alebo ako sa vola predavacka jedla v ulicke niekde pri alchymistovi v zapadnej brane predava jedlo ktore ma vlastnost pouzit, ale neznizuje hlad ani nevypisuje hlasku ze to postava zerie.
Pošli na ni obchodní inspekci ( pokud to není agentka spolku proti obezitě)
Re: Mensi problem u obchodnika v Doubkovske dilne
Posted: 21:08 09. Nov 2008
by Neithan1
vravis ze som udavac ??

BORIS ! IVAN ! nanho