Page 1 of 2

Také malé prianie

Posted: 17:15 08. Nov 2008
by Skipp
Príjemný dobrý sobotňajší podvečer
Ja by som si prial aby postava -druid- premenená za akékolvek zviera mohla v tejto podobe aj prespávať...bola by to viac menej taká jedna z ďalších výhod tohoto povolania, že by ako premenený nepotreboval na spánok oheň a mohol by sa vyspať hocikde v lese :wink: ,bola by to taktiež motivácia pre tých ktorí by radšej dlhšie zotrvali v podobe zvieraťa a hrali tak.

Re: Také malé prianie

Posted: 19:10 08. Nov 2008
by Krata
nemaj toho druidi už moc? :) .. taky se mi zdá že to už je pro ně moc velká výhoda že nemusej hledat ohen

Re: Také malé prianie

Posted: 19:24 08. Nov 2008
by Skipp
Ehm!Je to ale paradox trošku hm? Že tí druidi toho majú moc a pritom je ich tak málo..čim to bude..že by toho predsalen nemali až tak moc? :wink: :P

Re: Také malé prianie

Posted: 19:35 08. Nov 2008
by pepa48
já si osobně myslim že druid je jedno z nejsilnějších povolání a hráči je nehrajou akorát proto, že je neznaj, nebo že je nebaví...

Re: Také malé prianie

Posted: 19:41 08. Nov 2008
by Skipp
ani ja som nepoznal druida keď som začal hrať a ani stále nepoznám tak jak by som chcel,ale teraz ho spoznávam,lúbi sa mi a chcem aby mohol v podobe zvieraťa prespávať v lese.Prosiiiiiiim

Re: Také malé prianie

Posted: 19:50 08. Nov 2008
by Krata
za mě ne

Re: Také malé prianie

Posted: 20:02 08. Nov 2008
by Neithan1
za mě jo (len to skusam :mrgreen: )

Re: Také malé prianie

Posted: 20:16 08. Nov 2008
by pepa48
no chance

Re: Také malé prianie

Posted: 20:17 08. Nov 2008
by Neithan1
hmm takze dva proti dvom.. to je remiza 8)

Re: Také malé prianie

Posted: 20:24 08. Nov 2008
by Aznar
stranu, ktera mi vic zaplati, budu klidne pravne zastupovat :lol:

Re: Také malé prianie

Posted: 20:24 08. Nov 2008
by Krata
DM jsou za 3 hlasy a když DM řekne ne, znamená ne! 8)

Re: Také malé prianie

Posted: 20:25 08. Nov 2008
by kucik
A i kdyby DM reklo jo, tak mu to bude k nicemu, kdyz to ja nenapisu :P

Re: Také malé prianie

Posted: 20:26 08. Nov 2008
by Neithan1
Krata wrote:DM jsou za 3 hlasy a když DM řekne ne, znamená ne! 8)
stebou teda vubec uz neni sranda, stary krata by nechal druidov spat aj v polopodobe.. dolna polovica clovek horna ryba..

Re: Také malé prianie

Posted: 20:31 08. Nov 2008
by pepa48
kucik wrote:A i kdyby DM reklo jo, tak mu to bude k nicemu, kdyz to ja nenapisu :P
máš bod 8)

Re: Také malé prianie

Posted: 20:32 08. Nov 2008
by Skipp
Bavite sa? :(