Page 1 of 1

Vypadek 08.11.2008

Posted: 12:58 09. Nov 2008
by Hassan
Hlasim ze pred vcerejsim vypadkem kterej byl okolo pul 8 vecerni,jsem si v Karate v dobrodruhove kramku zakoupil helmu ktera me stala 150000!Penize na ni jsem vybral v bance....A ted uz konecne ten problem-Po nabehnuti servru a po spusteni hry jsem zjistil ze hra se posunula minimalne o 45 minut dozadu...Divny bylo ze jsem se ale objevil na miste kde jsem skutecne naposledy stal, ale bez helmy a bez penez v bance na coz jsem prisel dnes rano kdyz jsem prisel do banky si vybrat penize...A tak zadam reparace bud v nahrade ty helmy kerou jsem koupil a nebo v podobe financniho odskodneni :)

Diky za vyrizeni

Re: Vypadek 08.11.2008

Posted: 13:05 09. Nov 2008
by kucik
Kdy byl vcera vypadek?

Re: Vypadek 08.11.2008

Posted: 13:12 09. Nov 2008
by Hassan
No kolem tech Pul 8 cca Ja sem odbehl asi na 5 minut od pocitace kdyz se vratim mam nasano cas vyprsel...Pak se pripojim a nemam tu helmu a stalo se to zrejme vsem ale servr nabehl docela rychle

Re: Vypadek 08.11.2008

Posted: 14:06 09. Nov 2008
by Gorrgorroth
pravda, pravda, mě zmizla zbroj, ale finančně byla postradelná.

Re: Vypadek 08.11.2008

Posted: 08:25 10. Nov 2008
by Theogil I
Tady to je, sice to je jako že o půl deváté, ale to je tím že někteří ještě nepřešli na zimní čas. :lol:

http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... ver=Thalie