Page 1 of 1
Správce
Posted: 13:12 09. Nov 2008
by Krata
Jde maličkost, když správcé v začátečnický lokaci dá vybrat, u kterého boha bude postava svázaná tak místo volby "chci být svázán s Thalovim chrámem" je "Chci být svázan s tvym chrámem" .. asi ještě ze staré verze kdy do hry vhazoval Thal a ne Správce
Re: Správce
Posted: 14:03 09. Nov 2008
by Marvin
Ked uz sme u toho, si dovolim poznamenat ze Thal bol podla mna lepsi. Tento mechanicky kolos mi pride dost zvlastny z hladiska RP ... je to jak z matrixu...
Re: Správce
Posted: 14:09 09. Nov 2008
by Gorrgorroth
Souhlasím, ten děda se sokolem na rameni byl určitě přívětivější ...

Re: Správce
Posted: 14:46 09. Nov 2008
by kucik
Bych tam videl najakyho peknyho smrtaka.
Re: Správce
Posted: 20:05 09. Nov 2008
by Krata
matrix? co kdyby se tam dal agent

..
Vítej v Thalii, seš.. baterie.. budeš žít v našem vymyšleném světě zatimco my z tebe budem těžit.. připrav se, za chvíli tě připojíme
Re: Správce
Posted: 20:10 09. Nov 2008
by Phantorris
Re: Správce
Posted: 20:13 09. Nov 2008
by Neithan1
na zaciatku by si hrac vyberal z dvoch tabletiek, cervena ho urobi zlym a modra dobrym.. nasledne prejde ku kreslu kde ho dvaja agenti priputaju a pripoja do fiktivneho sveta THALIE. Pocas hry by mohol mat hrac moznost vyhladat povstalcov a odputat sa zo sveta snov, prenesie ho to do reality (-4OC, slehani mystickeho kouzla 99%) kde bude bojovat s cirkularkou na vrtulke (ten summon co ma mag) celkom dobry trip

a urcite by to bolo vo svete NWN ojedinele
Re: Správce
Posted: 07:51 10. Nov 2008
by Tretas