Page 1 of 1
Remeslnickej denik
Posted: 17:37 09. Nov 2008
by Lord_Berserk
remeslnickej denim mam u sebe a nefunguje kdyz dam pouzit jednecnou moc.... mam ho zahodit a nebo je to BUG ?
Re: Remeslnickej denik
Posted: 18:13 09. Nov 2008
by Phantorris
Jj, mě taky nefunguje. Předpokladam, že to je novym craftem. Taky už sem přemejšlel jestli ho mam zahodit nebo jestli bude ještě někdy k něčemu...

Re: Remeslnickej denik
Posted: 19:10 09. Nov 2008
by kucik
K nicemu asi nebude, ale bojim se, ze ani zahodit nejde. Totiz ze se generuje porad dalsi a dalsi.
Re: Remeslnickej denik
Posted: 19:48 09. Nov 2008
by jaara
Mohli bychom ho odebrat systemove, pokud k nicemu neni.
Re: Remeslnickej denik
Posted: 20:03 09. Nov 2008
by Aznar
nove zalozeny postavy uz ho vubec nemaji, takze pravdepodobne je fakt k nicemu
Re: Remeslnickej denik
Posted: 20:08 09. Nov 2008
by Phantorris
No zas taková zátěž to neni, ale pokud je k ničemu, tak by asi bylo fajn kdyby byl odebranej...
Re: Remeslnickej denik
Posted: 20:10 09. Nov 2008
by kucik
Pokud ho novy postavy nemaj, tak ho muzete s klidem zahodit. Driv se opravdu v invu porad obnovoval.
Re: Remeslnickej denik
Posted: 13:54 10. Nov 2008
by nomis_b
Zkusim pripravit novej remeslnickej denik, ale nejradsi bych dodelal zbytek craftu. Bo ten koplikovanej rozhovor s ovlivnujicima se funkcema neovladam. Jedine ze bych to udelal nejakou odbockou

Re: Remeslnickej denik
Posted: 21:20 14. Nov 2008
by fuxxo
jo jde ho zahodit ja to uz spravil davno
