Page 1 of 1
Hag Grar
Posted: 18:06 09. Nov 2008
by Tretas
George wrote:Loď plující z Hag Graru nikam nejede, po zakoupení lístku u jednoho kapitána se seberou peníze ale lístek nedostanu (bez prstenu) u druhýho kapitána líste sice dostanu, i se píše že loď odjíždí v tolik a tolik, ale nikam mě neodvezla.
Po koupení prstenu sem žádnej prsten nedostal do invu.
Takže se asi v brzký době nedostanu domů.

tak Hag Grar už funguje nebo ne? a jestli by nějaký dobrák mohl tak kde by měl být?

Re: Hag Grar
Posted: 19:56 09. Nov 2008
by Krata
Až bude fungovat tak napíšu zmínku do IC sekce, jesli je někdo uvězněnej v Har-Graru tak at si mě chytne na ICQ a já ho přenesu pryč
Re: Hag Grar
Posted: 08:49 12. Nov 2008
by Jeanes
Já se tam plácal dva dny, a ve hře sem tě nechytl, sem se nudil tak moc že sem se nechal kuchnout od pána stok

Do hag graru už nejdu

Re: Hag Grar
Posted: 14:43 19. Nov 2008
by Krata
Už funguje?
Re: Hag Grar
Posted: 17:38 19. Nov 2008
by Neithan1
Krata wrote:Až bude fungovat tak napíšu zmínku do IC sekce, jesli je někdo uvězněnej v Har-Graru tak at si mě chytne na ICQ a já ho přenesu pryč
klud nedockavci
