Page 1 of 2

Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 09:44 10. Nov 2008
by kaz
Caute, stala se me vcera takova hodne nemila vec.
Po odpolednim restartu (nevim jestli restart ma na problem vliv, ale dopoledne to bylo ok) jsem zjistil ze se me znacne redukovala schopnost sberu, z nejakych 83,5% (ty desetiny si nejsem jistej) na 0%.
Nepomohl ani odlog ani restart PC, a i dneska toto stale trva :cry:
Divne je ze u me druhe postavy s kterou jsem nehral je vsechno v poradku.
Predpokladam ze se to stalo jenom me :evil: (pokud je to nejaky trest, tak me radsi zabijte :x )

Timto bych chtel poprosit o nejake vyreseni problemu, jestli se to da opravit ci nikoliv. Popripade, jestli se to nekomu taky stalo, nebo jestli nekdo nevi proc se to stalo.

*polosileny alchymista, zirajici na sve opuchle ruce, jenz nedokazi utrhnout zadnou bylinku*

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 12:31 10. Nov 2008
by Kiri
No mel sem podezreni na neco podobneho s dovednosti drevorubce, ale mam pocit, ze je to jenom prectava. Pokusim se vecer podivat jestli se mi nepovedlo neco podobneho ;-)

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 12:42 10. Nov 2008
by kucik
Určitě ti to může zpátky nastavit DM. Jen musí vědět název proměnný.

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 15:29 10. Nov 2008
by kaz
Dik za tip, ja budu ve hre votravovat nejaky DM :oops:

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 19:13 11. Nov 2008
by kaz
Nechci na sebe strhavat pozornost, ale nenaslo by se nejake laskave DM, ktere by zaskocilo do hry(ve smluveny cas) a opravilo by ten muj problem? :oops: :cry:
Teda pokud to neni nejaka tezka operace, a nikdo neni proti. (pokud nekdo je proti, tak to sem laskave nepiste)

Dam pak penize na sirotcinec :roll:

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 20:39 11. Nov 2008
by kucik
Pozn.: Hlavne musi dotycny zjistit nazev a hodnotu promenny, kterou ma nastavit.

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 21:09 11. Nov 2008
by kaz
kucik wrote:Pozn.: Hlavne musi dotycny zjistit nazev a hodnotu promenny, kterou ma nastavit.
Chapu jen okrajove, muzu s timto byt nejak napomocen? Mluvil jsem ve hre s Kratou, ale ten nevedel co s tim.

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 23:14 11. Nov 2008
by Krata
netušim jak to udělat, dyžtak mi napiš do PM Kuciku nějakej návod

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 23:41 11. Nov 2008
by kucik
Zkuste melvika, ten to musi vedet. Ja bych to hrozne dlouho hledal a nevim, kdy se k tomu dohrabu.

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 11:05 12. Nov 2008
by igor
Jak se jmenuje ta postava?

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 11:24 12. Nov 2008
by kaz
Jmenuje se Arklan.

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 14:37 12. Nov 2008
by igor
Se pak zkus lognout, měl bys to mít zpátky.

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 14:47 12. Nov 2008
by kucik
To bylo v databázi, nebo jsi mu zeditoval postavu? Doufám, že první možnost.

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 15:26 12. Nov 2008
by kaz
Tedkonc jsem zkusil utrhnout par rostlin, procenta sberu jsou zpet, ale jaksi i kdyz neco utrhnu, nic nemam v inventari :(

Re: Vynulovani schopnosti sberu

Posted: 15:28 12. Nov 2008
by igor
kucik wrote:To bylo v databázi, nebo jsi mu zeditoval postavu? Doufám, že první možnost.
Ne, lognul sem se za jeho postavu a v lokaci s borůvkama sem klikal dokuď sem neměl 83,5% :P
V databázi má každá postava uložený proměnný:
iBeeSkill
iHarvestSkill
iShroomSkill
iSkinSkill
iDigSkill
iMiningSkill

a možná ještě nějaký...