Page 1 of 11

Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 11:59 11. Nov 2008
by Tretas
hele dávám to ut spíš aby se TEN nejmenovaný hráč zamyslel. Hrál jsem s ním a šli jsme na vosy, mě ty vosy zabily tak jsem čekal v podsvětí, jenže se dívám jemu živity jely taky dolu a jak měl 7 zivotu tak najednou šup a už byl odpojený.
Na forum to dávám aby se zamysleli všichni co to tak dělaj, protože mě se to přímo hnusí. Představte si že doopravdy by najednou nějaký člověk zmizel když by letěl z baráku. :D

Re: stížnost

Posted: 12:47 11. Nov 2008
by Neithan1
Tretas wrote:hele dávám to ut spíš aby se TEN nejmenovaný hráč zamyslel. Hrál jsem s ním a šli jsme na vosy, mě ty vosy zabily tak jsem čekal v podsvětí, jenže se dívám jemu živity jely taky dolu a jak měl 7 zivotu tak najednou šup a už byl odpojený.
Na forum to dávám aby se zamysleli všichni co to tak dělaj, protože mě se to přímo hnusí. Představte si že doopravdy by najednou nějaký člověk zmizel když by letěl z baráku. :D
to je fuk nie ? ked by sa zas logol letel by dalej :?

Re: stížnost

Posted: 13:09 11. Nov 2008
by Phantorris
Neithan1 wrote:
Tretas wrote:hele dávám to ut spíš aby se TEN nejmenovaný hráč zamyslel. Hrál jsem s ním a šli jsme na vosy, mě ty vosy zabily tak jsem čekal v podsvětí, jenže se dívám jemu živity jely taky dolu a jak měl 7 zivotu tak najednou šup a už byl odpojený.
Na forum to dávám aby se zamysleli všichni co to tak dělaj, protože mě se to přímo hnusí. Představte si že doopravdy by najednou nějaký člověk zmizel když by letěl z baráku. :D
to je fuk nie ? ked by sa zas logol letel by dalej :?
No, ale co kdyby se odlognul třeba metr nad zemí. Potom až by se lognul bylo by to jako pád z celé výšky nebo jenom z metru :?:

Re: stížnost

Posted: 13:11 11. Nov 2008
by Tretas
hehe to by bylo po restartu a to znamená že by byl na zemi :D

Re: stížnost

Posted: 13:22 11. Nov 2008
by Phantorris

Re: stížnost

Posted: 13:25 11. Nov 2008
by Tretas
přesně ale DM to neviděl a je to nováček, už jsem mu to vysvětlil a DM o tom už ví. Doufám že už to dělat nebude

Re: stížnost

Posted: 13:30 11. Nov 2008
by Neithan1
Tretas wrote:přesně ale DM to neviděl a je to nováček, už jsem mu to vysvětlil a DM o tom už ví. Doufám že už to dělat nebude
ocividne mu jedno vysvetlenie nestacilo..

Re: stížnost

Posted: 13:33 11. Nov 2008
by Tretas
jojo tak to by se už mělo řesit..

Re: stížnost

Posted: 13:37 11. Nov 2008
by Neithan1
trest smrti

Re: stížnost

Posted: 14:13 11. Nov 2008
by kucik
Nebo udělat nějakou pěknou featuru, že jak se někdo odlogne v boji, tak se příště naloguje rovnou mrtvej. :mrgreen: Pak by bylo veselý, kdyby někdo mlátil do tréningovýho panáka, spadlo mu připojení a ... panák tě zabil :mrgreen:

Re: stížnost

Posted: 14:17 11. Nov 2008
by Neithan1
a este by mu aj znicil internet, ako ked napises google do googlu..

Re: stížnost

Posted: 15:06 11. Nov 2008
by Tretas
tak tohle už je vrchol!!!! ten vítek mě okradl za zloděje já jsem si toho všiml tak jsem ho chtěl zmlátit, ale von se odpojil!!! za chvilku se připojil za svou druhou postavu tak jsem mu vysvětlil že se má připojit tam za toho zloděje, von se připojil no a pak byl restart tak jsem zvědavý jak to dohrajem. jo a nechtěl by jít nějaký DM do hry mu to vysvětlit a zavřít toho hobita?

Re: stížnost

Posted: 15:20 11. Nov 2008
by Neithan1
to su ti vasi extremne hratelne narocny zlodeji ktorych tu hraje tak malo ludi

Re: stížnost

Posted: 16:07 11. Nov 2008
by George
Jo, hráč sedí, měl jsem s ním tak trochu problém taky.... jeden hráč si na něj taky stěžoval.... a když bych chtěl být svině... co chtít nemusím, já to prostě jsem, tak.....http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 4910#54910
To je von. *poškrábe se na nose*

Re: stížnost

Posted: 16:08 11. Nov 2008
by Anderson I
Tretas wrote:tak tohle už je vrchol!!!! ten vítek mě okradl za zloděje já jsem si toho všiml tak jsem ho chtěl zmlátit, ale von se odpojil!!! za chvilku se připojil za svou druhou postavu tak jsem mu vysvětlil že se má připojit tam za toho zloděje, von se připojil no a pak byl restart tak jsem zvědavý jak to dohrajem. jo a nechtěl by jít nějaký DM do hry mu to vysvětlit a zavřít toho hobita?
Mám s ním zkušenosti ze včerejška a nevím, jestli je o co stát (ne hobit, ale nějaký člověk, samozřejmě bez popisu). Zas taková úžasná hra to totiž nebude, pokud teda nemá jeho postava charakter velkého netrpělivce, který ihned po obchodu mizí pryč a maximálně tě zasypává tellem.