Page 1 of 3
grafika
Posted: 16:37 12. Nov 2008
by Tretas
čus hele nevíte čím to to může být když mi dnes vypla obrazovka a nic se nedělo a po restartu kompu mi to psalo že grafická karta má málo napajení(jako málo proudo nebo nějak tak)
Re: grafika
Posted: 20:06 12. Nov 2008
by Tretas
neví někdo čím by to mohlo bejt? dnes se mi to stalo 2krat
Re: grafika
Posted: 20:07 12. Nov 2008
by Lord_Berserk
co mas za grafiku ? mas tam aktivni chladic ?
Re: grafika
Posted: 20:12 12. Nov 2008
by Tretas
NVIDIA GeForce 6600 GT to by mělo bejt vono (asi)
Re: grafika
Posted: 20:13 12. Nov 2008
by Tretas
a ten chladič, v tom se vubec nevyznám, já jsem si prostě donesl komp domu zapojil a už jsem se nikdy nestaral

Re: grafika
Posted: 20:15 12. Nov 2008
by Lord_Berserk
cekal sem ze budes mit GeForce

...no nemuze to bejt tim ze mas slabej zdroj ? esi si v posledni dobe do kompu pridaval nakej komponent je mozny ze zdroj uz to neutahne ...nic jinyho me ted nak nenapada

Re: grafika
Posted: 20:18 12. Nov 2008
by Tretas
no tak měsíc zpět jsem si koupil novou ramku z 512 na 1GB ale jinak nic
Re: grafika
Posted: 20:18 12. Nov 2008
by Tretas
ale tenhle problém je až ode dneška
Re: grafika
Posted: 20:27 12. Nov 2008
by Tretas
nevíš teda co by s tím mohlo bejt?
Re: grafika
Posted: 20:36 12. Nov 2008
by kaz
Jestli to nebude monitorem, rekl bych ze ti odchazi....
Re: grafika
Posted: 20:39 12. Nov 2008
by Tretas
monitorem na 100% ne, ten mám tak pul roku až rok starý (LCD asus) a ted mi to udělalo znova
Re: grafika
Posted: 20:42 12. Nov 2008
by Lord_Berserk
nic jinyho nez slabej zdroj me nenapada.... tady je nakej vodkaz na vypocet no
http://www.journeysystems.com/?power_supply_calculator
tim monitorem to mozna taky muze bejt ...me kdyz vodchazela stara 17" do kremikovyho nebe napred problikavala a tezko naskakovala ...ale zadnou hlasku mi to nepsalo
Re: grafika
Posted: 21:06 12. Nov 2008
by Tretas
monitor to doufám nebude, nikdy s ním nic nebylo, ten test dopadl takhle.
Re: grafika
Posted: 21:10 12. Nov 2008
by Lord_Berserk
spatne

musis si tam naklikat konfiguraci svyho pocitaze jako procesor, pocet Usb atd.... no nevim jak pravdivej je ten test ale ja mam treba zdroj 300W mozna 350W a mam pasivni chlazeni na GeForce... s aktivnim vetrakem by to asi neutahnul uz

Re: grafika
Posted: 21:11 12. Nov 2008
by Tretas
tak znova no

počkej chvilku