Page 1 of 4

Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 16:52 14. Nov 2008
by Phantorris
Myslím, že něco neni v pořádku s dveřma do budov (hospoda, dílna, ...) v doubkově. Místo kulatých hobitích dveří jsou tam obrovské dřevěné dveře, které vypadají spíš jak brána do hradu.

Re: Dveře v doubkově

Posted: 16:53 14. Nov 2008
by nomis_b
huh, to by mne tak jedine napadlo, ze by to mohlo byt HAKama a precislovanim placeablu.. co presne mas za HAKy? ted se delaly nejake nove verze..

Re: Dveře v doubkově

Posted: 17:01 14. Nov 2008
by Phantorris
Normalně mam stažený nový haky co bylo v novinkách. Já sem si všim, že se zmenily trochu některý vzhledy např mam už prsty na rukou a ne jenom pěstičky nebo sem taky čuměl, že součástí byl zřejmně i nudapack :lol: . No a je to od posl. restartu.

Re: Dveře v doubkově

Posted: 17:07 14. Nov 2008
by kucik
To je zřejmě chyba haků, (ano, už jsou nahozeny nové haky) ale je mi záhadou, že se to stalo. Uvidíme, jestli bude víc podobných problémů.

Re: Dveře v doubkově

Posted: 17:16 14. Nov 2008
by Žorž
No teda. To je tesařina.

Bé té vé: Nechápu, jak se ty vzhledy takhle automaticky mění, ale třeba po tom proklatém posledním patchu někteří skřeťasové z palety maj štít Purpurovýho draka (namísto starého obyčejného dřevěného prkna) :)

ANO, přiznávám! Jsem hrozný estét a krásný stříbrný štít s fialovým emblémem mě u slizkého zelenkávého skřeta se zlatýma očima a hnědou čelenkou trošku bije do očí.


To jenom udávám jako příklad, že některé vzhledy se takhle podivně přemazaly. Asi je to stejným TAGem? *dotknul se technického výrazu - zaplul moc daleko! Do vod, které ani trochu nezná...a vyslovil domněnku, která se neodpouští. Kraken jej poklne za tuto opovážlivost*

Re: Dveře v doubkově

Posted: 17:17 14. Nov 2008
by nomis_b
Žorž wrote:Asi je to stejným TAGem? *dotknul se technického výrazu - zaplul moc daleko! Do vod, které ani trochu nezná...a vyslovil domněnku, která se neodpouští. Kraken jej poklne za tuto opovážlivost*
Ne tak to urcite neni stejnym tagem. :mrgreen:

Bé té vé: stejnej tag maj treba i vsechny baliky a kazdej je jinej (vahove, vzhledove, funkcne, jine jmeno...) :wink:

Re: Dveře v doubkově

Posted: 17:23 14. Nov 2008
by Žorž
Tak ResRefem? Sem se...eh...spletl. *zajede odvážně do stejné zátoky ještě jednou, až to zabolí*

Re: Dveře v doubkově

Posted: 17:29 14. Nov 2008
by kucik
Mno, pokud je správně pořadí haků, tak by určitě neměl bejt žádnej model přepsanej. Takže je leda možné, že jsem vzal jako základ starý konfigurák pro dveře.

Re: Dveře v doubkově

Posted: 17:56 14. Nov 2008
by nomis_b
Žorž wrote:Tak ResRefem? Sem se...eh...spletl. *zajede odvážně do stejné zátoky ještě jednou, až to zabolí*
No ale blizis se :mrgreen: Res ref maj stejnej napr baliky, kterej maji stejnej vzhled. To se totiz nejakym scriptem "jeste" nastavit neda. Ale uz zacinam i ja brousit do neznamych vod :twisted:

Re: Dveře v doubkově

Posted: 11:25 15. Nov 2008
by kaz
Z laickeho(meho) pohledu:
Vcera pred odpolednim restartem jsem si rozbalil ty nove haky a prepsal tak ty stare. Po najeti po restartu jsem koukal jak tele na novy vrata, na ty novy vrata(v Doubkove)<--pekna veta :mrgreen:
Takze jsem znejistel, co ze jsem to asi podelal s tema Hakama. Ted to vypada ze to asi neni ma chyba, coz jsem si oddechl.
Jeste takovej dotazek k tem novejm hakum, musim neco menit v Toolsetu? Nebo se to tam vsecko zmeni automaticky? :oops:

Re: Dveře v doubkově

Posted: 13:30 15. Nov 2008
by George
kaz wrote:Z laickeho(meho) pohledu:
Vcera pred odpolednim restartem jsem si rozbalil ty nove haky a prepsal tak ty stare. Po najeti po restartu jsem koukal jak tele na novy vrata, na ty novy vrata(v Doubkove)<--pekna veta :mrgreen:
Takze jsem znejistel, co ze jsem to asi podelal s tema Hakama. Ted to vypada ze to asi neni ma chyba, coz jsem si oddechl.
Jeste takovej dotazek k tem novejm hakum, musim neco menit v Toolsetu? Nebo se to tam vsecko zmeni automaticky? :oops:
Jak to myslíš v Toolsetu? pokud v Toolsetu nic neděláš, tak se jím vůbec nemusíš zabívat :)
Pokud v něm něco děláš, tak bych řekl že ne, ale to nevím jistě. :)

Re: Dveře v doubkově

Posted: 14:04 15. Nov 2008
by kaz
George wrote: Pokud v něm něco děláš, tak bych řekl že ne, ale to nevím jistě. :)
No pac to nevim jiste tak jsem se zeptal :wink:

Re: Dveře v doubkově

Posted: 14:06 15. Nov 2008
by George
kaz wrote:
George wrote: Pokud v něm něco děláš, tak bych řekl že ne, ale to nevím jistě. :)
No pac to nevim jiste tak jsem se zeptal :wink:
:) já jen jestli v něm něco neděláš no ;)

Re: Dveře v doubkově

Posted: 10:36 18. Nov 2008
by kucik
Jestli v toolu něco tvoříš, tak si buď stáhni aktuální WB modul, nebo si do starého vlož nové haky, podle topicu ,,pořadí haků"

Nepochopil jsem, jestli jsou tam teda ve výsledku špatné, nebo správné dveře.

Re: Dveře v doubkově

Posted: 11:30 21. Nov 2008
by kaz
Dneska jsem byl v Doubkove, a porad jsou tam misto dveri ty vrata, ackoliv jsem si stahnul tu opravu dveri a v Haku se me ten soubor prepsal. Takze nevim, jestli problem pretrvava, nebo jsem zase neco podelal ja :roll: