Page 1 of 1
Nefunkcni prechod
Posted: 02:31 15. Nov 2008
by Godried
nemuzeme navstivit nasi milou korenarku v Ivory, dvere sice jdou otevrit, ale prechod je nefunkčni, dale chybi dvere na statku proti korenarce
Re: Nefunkcni prechod
Posted: 10:40 15. Nov 2008
by Tretas
k te kořenářce, nešel si tam v noci? to se dveře někdy otevřou, nejde tam vlézt a za chivlku se zabouchnou a znovu už to píše ,,zamčeno"
Re: Nefunkcni prechod
Posted: 10:51 15. Nov 2008
by kaz
Vchod ke korenarce je zatim nepruchodny, vypada to na nejakou chybku, zrejme se musi pockat az co na to nejake WB.
(teda aspon byl vcera vecer a v noci, dneska jsem jeste nezkousel

)
Re: Nefunkcni prechod
Posted: 10:54 15. Nov 2008
by Tretas
jojo, no já to vyskoušet nemůžu nejsem doma... ta kse na to podívejte
Re: Nefunkcni prechod
Posted: 17:32 17. Nov 2008
by klodiator
Stále nefunkčni přechod ke kořenařce!!!
_________________
Rigrin Dlouhoprsty
Re: Nefunkcni prechod
Posted: 18:41 17. Nov 2008
by kaz
Korenarka Veronika, byla vcera spatrena v Karathskych laznich v doprovodu mladeho jinocha. Jeste tentyz den byli navstivit zlatnika na namesti a proslycha se, ze za nasetrene penize z prodeje slabych lektvaru pojede se svym mladym pritelem na cestu kolem sveta - z Ivory do Karathy, pak nasleduje Alwariel, Kel-A-Hazr, Forheinham, Khar Durn, a kdovi, kde jeste.....
//pry se vrati nekdy kolem vanoc
kdo tomuhle uveri, tak je blbka:D