Page 1 of 1

Maly problem

Posted: 08:43 15. Nov 2008
by Hacanus
Mam problem nejde mi pripojit na server, kdyz se pokousim pripojit po vyberu postavy je dlouho cerna obrazovka a pak to vypise "Casovy limit vyprsel byl jsi odpojen od serveru", dvakrat mi to vyhodilo "Byl jsi vyhozen". Nemam paru co to je posledne kdyz jsem hral predevcirem problem nebyl...


HEEEELP!!!!! :D :D :D

Re: Maly problem

Posted: 09:09 15. Nov 2008
by DieHardMan
To bude tým že nemáš v profile vyplnenú IP mne to robilo tiež

http://thalie.pilsfree.cz/index.php?page=login

Prihlás sa na svoj ACC a zmeň si to

Re: Maly problem

Posted: 09:26 15. Nov 2008
by Hacanus
Jo diky...ted zjistuju ze se mi neda pripojit ani do accountu ... :evil: :evil: :evil:

Re: Maly problem

Posted: 09:33 15. Nov 2008
by Hacanus
No takze IPckou to nie je mam ju tam vyplnenu...ine navrhy? :D :D :D

Re: Maly problem

Posted: 12:21 15. Nov 2008
by igor
OMG proč to píšeš do IC sekce???
Máš stažený nový haky?

Re: Maly problem

Posted: 11:14 18. Nov 2008
by kucik
Pravděpodobně máš na webu španou registraci. Zkontroluj si velká a malá písmena.

Re: Maly problem

Posted: 19:31 02. Feb 2009
by PiAn0
Mám problém stím, že se mi ve výpisu hráčů pišou postavy z EQ :).I dole se pise kdo se prave pripojil a odpojil na EQ :shock:, kdyz chci pak nekoho pozvat do druziny, nebo nekomu odepsat tak to nejde. Ve vypisu mam hráče z Thalie tak i z EQ.

Re: Maly problem

Posted: 11:21 03. Feb 2009
by nomis_b
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak o tom slysim poprve. Nemas nejakou utilitku v overridu, treba primo z EQ? Zkousel si to i na jinych serverech, jestli ti to tam dava vzdy hrace z EQ ?

btw to je fakt husty BUG, bych to chtel videt, posli plsprintscreen :wink:

Re: Maly problem

Posted: 13:15 03. Feb 2009
by DenGrasse
už se mi stalo, že jsem měl při připojení na Escape from Underdark zobrazený postavy z EQ :D , takže je to asi nějakej EQ vir :mrgreen:

Photter myslím tvrdil, že se to občas v NWN stane,a le jenom vzácně. Pokud se ti to děje pravidelně, asi máš opravdu někde něco, co tam nemá bejt...

Re: Maly problem

Posted: 15:13 03. Feb 2009
by PiAn0
Nikdy předtím se mi to nedělo, přislo to teďka potom co jsem se po dlouhe době připojil na chvíli na EQ a teď když se pripojim na TH tak mi to začne dělat jen někdy a ne pokaždé. Vyprintscreenovat :) se to moc nedá proteže ten seznam je hrozně dlouhý xD

Re: Maly problem

Posted: 15:23 03. Feb 2009
by Phantorris
Je to mezisvetovej špion :!: :lol:

Re: Maly problem

Posted: 19:49 03. Feb 2009
by kucik
Jo, uz jsem o tomhle slysel. Klient je proste nejakym zpusobem pripojenej na oba servery.

Re: Maly problem

Posted: 10:58 04. Feb 2009
by photter
dělá to vzácně a restart nwn bezpečně pomůže
nejčastěji to udělá, když hraješ na jednom serveru a přejdeš na jinej bez restartu hry, jen přes menu
ale klidně to udělá i při čistým spuštění :-D