Page 1 of 2
Velký problém - připojení k serveru
Posted: 10:45 15. Nov 2008
by Anderson I
Hlásím stejný problém -
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 109&t=2122. Včera (14.11.) odpoledne vše šlo ok (až na dveře a přechod u kořenářky), v noci - cca. 23:30 a později - se mi již nepodařilo přihlásit. Nové haky mám, stahoval jsem je 3.11.
NWN funguje, zkoušel jsem nahrát singl a vše fungovalo.
Prosím o radu, WWQ se blíží! *mlátí hlavou o zeď*
Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 13:31 16. Nov 2008
by Anderson I
V rámci svého snažení jsem přeinstaloval NWN, patchnul ji a nakopíroval vše (a pouze to), co je v downloadu na stránkách Thalie označené jako nutné - výsledek byl, že se mi nešlo přihlásit. Po dlouhé době černé obrazovky mě psal, že není spojení se serverem (vypršel prý timeout), případně že jsem byl booted.
Ještě jsem zkusil, zda to není chybou účtu. Založil jsem si nový účet, zaregistouval jsem se na stánkách Thalie, vytvořil pokusnou postavu a přihlásil jsem se.
Stav je tedy takový, že na starý účet „Anderson I“ se nepřihlásím, na nový „jirkad“ ano. Nastavené jsou ale stejně. Nemůže mi prosím někdo poradit co s tím?
Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 17:48 16. Nov 2008
by Anderson I
Stačilo by mi „přenést“ postavu z nefunkčního účtu a ten nový - lépe řečeno, klidně si ji vytvořím, ale bylo by fajn jí předat věci, XP a podobně.
Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 00:46 17. Nov 2008
by Anderson I
Po vypnutí rozlišování velkých a malých písmen je již vše OK. Dík

Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 13:44 17. Nov 2008
by Žorž
Hehe. Aneb fórum funguje pravidělně jako prostor pro rozložení vlastních myšlenek.
Hráč si nastíní problém jedním příspěvkem, rozpitvá možné příčiny v dalším, následuje vlastní návrh řešení a jako poslední oznámení o úspěchu. A vše hezky sám.

Takhle má hlášení chyb pracovat.

Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 15:00 17. Nov 2008
by kaz
Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 15:01 17. Nov 2008
by Kiri
Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 15:04 17. Nov 2008
by igor
Žorž wrote:A vše hezky sám.

Asi ti zkazim radost, ale dělali na tom ještě 2 lidi co byli líný to sem napsat

Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 07:32 18. Nov 2008
by Krata
Jen si chceš připsat nějakej podíl.. nikdo ti to stejně neuvěří

Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 18:16 18. Nov 2008
by igor
Krata wrote:Jen si chceš připsat nějakej podíl.. nikdo ti to stejně neuvěří

Můžu sem klidně dát screeny jestli mi jako nevěříš

Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 09:29 19. Nov 2008
by Anderson I
Není potřeba, vážně se tomu věnovali, otravoval jsem po ICQ každého, kdo mě napadl, takže moc děkuji za vyřešení problému.
Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 14:09 19. Nov 2008
by nomis_b
Jo no ja byl jedn z nich.. kamosovi se nedalo pripojit, takze mate dukaz i od dalsiho clenu tymu, ze v tom nebyl sam

Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 17:49 19. Nov 2008
by Krata
Tak Igor mi poslal ten screen jak pomáhá Andersonovi.. tady je:
Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 18:27 19. Nov 2008
by igor
Krata wrote:Tak Igor mi poslal ten screen jak pomáhá Andersonovi.. tady je:

no je vidět že hraju nwn na nejnižší detaily

Re: Velký problém - připojení k serveru
Posted: 08:32 20. Nov 2008
by Theogil I
V 7:31, ve čtvrtek ráno, dne 20.11.2008 mi po 24 letech zase málem povolili svěrače ....

.
BOMBA!