Page 1 of 1

Skrýt se pozorován

Posted: 13:05 16. Nov 2008
by Freddy
Rád bych se zeptal jak je to teď s prvním levelem Stínového tanečníka , dostal jsem na něm schopnost Skrýt se pozorován ale nedaří se mně ji vyvolat přes menu "Přiděl zvláštní schopnosti" a umístit si ji tak na panel s funkčními kávesami.

Není náhodou schopnost Skrýt se pozorován přidlělena pro SD až na třetím levelu, prohozen třetí level s prvním ?

Mám takové matné tušení že tomu tak v minulosti bylo ,ale při vylevelování na první stupeň SD jsem Skrýt se pozorován skutečně dostal.

:?:


Jaksi jsem o tom na fóru nic nenašel ale asi jsem málo hledal.

Re: Skrýt se pozorován

Posted: 13:40 16. Nov 2008
by nomis_b
Hm,n oja sem myslel, ze staci klikonout od nepritele nekam jinam a zmacknout obycejne HIDE (skryti ve stinech). Ale mozna se pletu..
Kazdopadne jestli to mas, nebo ne, poznas ze se zmacknes C a podivas do charakteru mezi FEATY. Pokud to tam najdes, tak to mit musis. Nejde to systemove udelat tak, aby is to mel napsanej jako feat, ale ono to nefungovalo.

Re: Skrýt se pozorován

Posted: 13:52 16. Nov 2008
by Freddy
Tak je to tak :P jaksi jsem očekával samostatnou ikonku pro Skrýt se pozorován a je to pořád starý dobrý Hide , holt jsem očekával něco spešl návíc , už jsem SD dlouho nehrál :D

Dííky.

Re: Skrýt se pozorován

Posted: 13:53 16. Nov 2008
by Morendred
Presne jak pise nomis_b. HIDE popripade HIPS se aktuvuje pouzitim "modu utajeni". HIPS je jenom vylepseni obdobne jako srazeni a nasledne vylepsene srazeni.

Re: Skrýt se pozorován

Posted: 15:12 16. Nov 2008
by pepa48
Morendred wrote:HIPS je jenom vylepseni obdobne jako srazeni a nasledne vylepsene srazeni.
až na to, že na vylepšené sražení máš novou ikonku :P :)

Re: Skrýt se pozorován

Posted: 16:41 16. Nov 2008
by Morendred
pepa48 wrote:až na to, že na vylepšené sražení máš novou ikonku :P :)
Mozna, ted si nejsem 100% jistej, ale kazdopadne prijdes o tu starou. Asi takhle - nemuzes si vybrat jestli pouzijes srazeni nebo vylepsene srazeni. Pokud mas vylepsene srazeni tak pouzivas jenom a jenom to :) . Stejne tak pokud mas HIPS, tak se schovas pozorovan i kdyz treba nechces. (priklad: Jsem v parte a chci aby me videli clenove party a nepritel ne. Pokud mam pouze Hide, tak se schovam po prechodu do lokace, dokud jsou spolecnici pobiz - oni me vidi, ale dalsi prichozi uz ne. Tohle s HIPS nejde)

Re: Skrýt se pozorován

Posted: 16:51 16. Nov 2008
by George
pepa48 wrote:
Morendred wrote:HIPS je jenom vylepseni obdobne jako srazeni a nasledne vylepsene srazeni.
až na to, že na vylepšené sražení máš novou ikonku :P :)
Nemáš, vylepšený sražení a sražení má ikonu stejnou. :D

Re: Skrýt se pozorován

Posted: 16:59 16. Nov 2008
by pepa48
George wrote:
pepa48 wrote:
Morendred wrote:HIPS je jenom vylepseni obdobne jako srazeni a nasledne vylepsene srazeni.
až na to, že na vylepšené sražení máš novou ikonku :P :)
Nemáš, vylepšený sražení a sražení má ikonu stejnou. :D
tak stejnou, ale máš další.. tada aspoň u mnicha v character sheetu :D