Page 1 of 4
ZLY TREZOR !
Posted: 14:55 18. Nov 2008
by Neithan1
Zdravim, tak som si zaplatil v Karathskej banke trezor a co sa nestane, po ulozeni veci 2 z nich zmizly a jedna sa uplne zmenila.
Zmizol prsten s modrym kamenom (svetlo modre 20 metrov) a Past Viery (predmet ziskany z Q).
Ulozil som tiez Plast Elfieho Rodu, ale ten sa len zmenil na plast karathskej straze (obycj. zlaty plast).
dalo by sa stym nieco spravit.. ?
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 15:05 18. Nov 2008
by kucik
Mno můžu se ti smát, protože se do trezoru nemá dávat nic z questů a od DM

Stejnětak věci od dobrodruha to nezkousne.
Takhle...melvik před časem pracoval na nějaky wrapperu, kterej by dokázal zpracovat všchny informace o předmětu, aby šlo do trezorů ukládat cokoliv. Ale nevim, jak se s tim daleko.
Popros nejlíp DM, kterej Ti to dal. Snad to ještě někde bude mít skovaný.
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 15:10 18. Nov 2008
by Neithan1
btw. ten prsten nebol ani od dobrodruha ani Q zalezitost..
ani z craftu nebol, nasli sme ho v dungu
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 15:14 18. Nov 2008
by Kiri
Proste tak jako tak je to paradne naprd, kdyz truhla neplni ucel truhly. Tahani vseho harampadi neustale s sebou, nebo vzacnejch veci, aby mi je moh kazdej ukrast, nebo mi jinak zaclaneli v invu, kdyz je zrovna nepotrebuju.
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 15:16 18. Nov 2008
by kucik
Jo, jak řikám, melvik si s tim hrál. Tak zkusim zjistit, jak to dopadlo.
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 16:17 18. Nov 2008
by Anderson I
Aby se na EQ jen nenadávalo, tak zde je napsáno, jak funguje perzistence truhel tam.
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... &start=140 - hledejte "Systém hybridní perzistence předmětů".
Nevím, jak je s tím Melvik daleko, ale jako inspirace je to myslím dobré.
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 16:35 18. Nov 2008
by kucik
Jako inspirace jo, ale napsat se to musí tak jako tak

A nejpodstatnější části už snad hotový jsou. Tušim, že si naposled melvik u sebe rozcházel databázi, aby to mohl testovat.
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 16:56 18. Nov 2008
by Anderson I
Bral jsem to jako odkaz na počáteční analýzu. Že tam není víc, za to fakt nemůžu, Labir prostě zdrojáky do informací nedává

. Ale když se polepší, tak slibuji, že sem hned hodím link

Re: ZLY TREZOR !
Posted: 17:16 18. Nov 2008
by DenGrasse
Anderson I wrote:Bral jsem to jako odkaz na počáteční analýzu. Že tam není víc, za to fakt nemůžu, Labir prostě zdrojáky do informací nedává

. Ale když se polepší, tak slibuji, že sem hned hodím link

Vzhledem k posledním událostem bych nedoporučoval...
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 18:08 18. Nov 2008
by igor
DenGrasse wrote:Vzhledem k posledním událostem bych nedoporučoval...
Jo, nebudem zvyšovat rating EQ používánim jejich scriptů

Re: ZLY TREZOR !
Posted: 19:25 18. Nov 2008
by Neithan1
spat k teme : mohol sem hodit priamo link na PLACOS... s nim by sa taketo nieco nikdy nemohlo stat
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 19:33 18. Nov 2008
by igor
Neithane, tohle je 2. upozornění (celkem je jich 15). Vtipný můžeš být i bez navážení se do cizích světů.
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 20:31 18. Nov 2008
by Kiri
igor wrote:Neithane, tohle je 2. upozornění (celkem je jich 15). Vtipný můžeš být i bez navážení se do cizích světů.
od kdy je to v pravidlech fora?
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 20:49 18. Nov 2008
by Neithan1
Pravidla urcuje clovek s nejvice hakama na CD !
Re: ZLY TREZOR !
Posted: 20:51 18. Nov 2008
by Kiri
Neithan1 wrote:Pravidla urcuje clovek s nejvice hakama na CD !
CD? to se este pouziva?